Сьогодні правоохоронці Волновахи та Ліга майбутніх поліцейських долучилися до challenge #МійПрапорМояГордість #MyFlagMyPride, який започаткував Кирилл Михайлович Долимбаев до 23 серпня - Дня Державного Прапора України. Синьо-жовті кольори майоріли над головою, а в сердці теплом розлилася гордість за свою країну.

Ігри з невідомими предметами можуть закінчитися трагедією. Про це щодня попереджають дітей поліцейські у школах і дитсадках під час занять з безпеки та розповідають, що потрібно робити при виявленні підозрілих знахідок. Вибухотехніки демонструють малечі макети вибухових пристроїв та пояснюють, яка вбивча сила у них закладена.

Про порушення антикорупційного законодавства особовим складом Волноваського відділу поліції ГУНП в Донецькій області (за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною) можна повідомити за номером: 0-800-505-102 (цілодобово) або електронною поштою на адресу - gupolice@dn.npu.gov.ua

​З першого дня служби і дотепер старший інспектор ювенальної превенції з Волновахи працює виключно з дітьми. Оксана Божа стала свідком змін та реформ, які відбувалися в поліції, і зокрема, в обраній службі, але одне залишилося незмінним – діти завжди потребують уваги, любові та захисту з боку дорослих.

Лейтенант поліції Олена Устименко - тендітна жінка та любляча мама, яка, одягнувши погони, здійснити свою дитячу мрію та продовжила сімейну династію поліцейських. Вона працює у секторі кадрового забезпечення, її чоловік обіймає посаду начальника сектору логістики, а старший син піклується про безпеку на дорозі.

Дівчина-офіцер з чарівним голосом служить у Волноваському відділі поліції, який обслуговує територію з найбільшою лінією фронту на Донеччині. Що таке служити в зоні проведення антитерористичної операції, випускниця Національної академії внутрішніх справ зрозуміла, коли на рівні з чоловіками стояла на блокпостах та патрулювала містом.

Будучи головним редактором міського телеканалу, Наталія вирішила працювати у правоохоронних органах й стала журналістом в погонах. З початком війни на Донбасі готувала репортажі з усіх «гарячих точок» Донеччини, розповідала про становлення та розвиток поліції Донеччини в умовах бойових дій.

Людмила Мироненко понад 12 років працює у Волноваському відділі поліції. Вона з дитинства мала бойовий характер та жагу до справедливості, тому з вибором професії зовсім не вагалася.

В селищі Ольгінка чоловік ножем завдав смертельні поранення своїй дружині та 30-річному пасинку, поки той спав. Після скоєного зловмисник намагався покінчити життя самогубством. Поліцейські знайшли підозрюваного по слідах крові. Наразі він притягується до кримінальної відповідальності.

З початку року поліцейські Донеччини розкрили кожну другу крадіжку з квартири або приватного будинку.. Тільки коли вже обікрали, не дає спокою думка - чому не вберіг свій життєвий простір від зловмисників. А захиститися, насправді, досить просто. Декілька порад від поліцейських, після яких злодії обійдуть стороною ваші будинки.

1,5 м – саме таким є безпечний інтервал між автомобілем та велосипедом. Як запобігти ДТП та зберегти життя велосипедистів, вирішували у Маріуполі поліцейські, представники міської ради, велоасоціації «ВАМ» та автоклубів міста.

У Маріуполі відбувся триденний воркшоп для керівників та керівниць поліції Донецької області. Спільно з поліцейськими працювали експерти та експертки з питань гендерної рівності.

«Це не політична акція і не бізнес-проект, це – соціальний рух, в якому громадяни й поліцейські спілкуються та допомагають один одному»

​З метою запобігання дитячої бездоглядності, жебракуванню, профілактики правопорушень у дитячому середовищі та соціального захисту дітей поліцейські провели рейд у сім’ях, в ході якого батьків притягнуто до адміністративної відповідальності та востаннє попереджено про наслідки невиконання їх обов’язків.

Вчора ввечері надійшло повідомлення про те, що близько 18:30 години у смт Новотроїцьке на перехресті вул. Карла Маркса та вул. Радянська 21-річний водій автомобіля «Москвич» збив пенсіонера, який їхав на велосипеді.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета