Алкоголь погіршує здатність чітко діяти під час дорожнього руху, послаблює здатність оцінки ситуації, в результаті чого зростає ризик скоєння ДТП. Типові аварії для нетверезих водіїв - це виїзд на зустрічну смугу і лобове зіткнення. Наслідки таких аварій можуть бути фатальними.

У зв’язку з тим, що у дітей весняні канікули, в ці дні підвищується ризик травматизму на дорогах та у побуті.

Хлопчик травмувався в результаті падіння з вікна четвертого поверху. Поліція проводить досудове розслідування.

Встановлення осіб у розшуку, викриття правопорушників на дорогах, членів НЗФ та підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень – такі результати оперативно-профілактичних заходів. Відпрацювання було проведено за наказом командувача Об’єднаних сил та начальника поліції Донеччини Миколи Семенишина.

Територія відпочинку в селищі Урзуф відкрила двері для правоохоронців 1 червня. За цей час базу відвідали близько 200 поліцейських та членів їх сімей. Аби відпочинок пройшов комфортно та з максимальною користю для здоров’я, силами профспілки та ГУНП в Донецькій області на території бази створено два майданчики: спортивний та дитячий.

За 5 місяців групи реагування патрульної поліції Волновахи виявили 146 осіб, які керували транспортним засобом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Всього на території обслуговування відділу реагування патрульної поліції Волновахи сталося 30 ДТП, в яких 6 громадян постраждали та ще 2 людини загинуло. Правоохоронці закликають жителів дотримуватися Правил дорожнього руху та бути уважними на дорозі.

Під час робочої зустрічі поліція отримала від МКЧХ комп’ютерну та фототехніку, яка дасть змогу розширити можливості розшуку безвісти зниклих осіб та ідентифікації невпізнаних тіл.

до слідчого відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості СУ ГУНП в Донецькій області майора поліції Бурченко Маргарити Сергіївни за адресою: Донецька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, 32, кабінет № 14

З початку року до поліції надійшло 311 повідомлень про зникнення дітей. Із них 301 дитину ювенальні поліцейські розшукали впродовж доби, вберігши від біди. Правоохоронці не просто повертають малечу рідним: у багатьох випадках офіцерам доводиться захищати інтереси дитини перед батьками, що не піклуються про синів та доньок.

9 червня Кабінет Міністрів України виділив Міністерству внутрішніх справ України 800 млн. грн. із держбюджету за рахунок коштів, передбачених за програмою "Заходи, пов'язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками".

Участь у квесті стала для курсантів дієвим способом захисту теоретичних і практичних знань, отриманих під час стажування у підрозділах поліції. Курсанти виконували роль слідчих та на прикладах кримінальних правопорушень, розкривали злочини.

Академія здійснює підготовку працівників органів досудового розслідування, кримінальної поліції, превентивної діяльності, спеціалістів-криміналістів та психологів для підрозділів Національної поліції України й інших центральних органів виконавчої влади.

Поліцейські Волновахи влаштували для учасників «Ліги майбутніх поліцейських» та місцевих школярів «День відкритих дверей» та показали специфіку своєї роботи: як працювати в посиленому режимі, носити важкі предмети захисту та забезпечувати мир та спокій громадян в зоні проведення ООС .

Своєчасне звернення до поліції значно прискорюють реагування на вчинені злочини та правопорушення, а також їх розкриття та затримання правопорушників.

Якщо ви хочете повідомити про правопорушення, пов’язане з корупцією, телефонуйте до саll-центру Національної поліції 0-800-50-02-02. Лінія працює з 08.00 до 20.00.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета