8 змін, яких зазнав Волноваський відділ поліції після реформування.В цій статті разом із головним правоохоронцем Волновахи - Олександром Коломійцем детально розповімо, як саме реформа поліції вплинула на роботу місцевого відділу і які головні зміни відбулися. https://volnovakha.city/

Рівень вуличної злочинності в прифронтовому регіоні знизився на 9,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Це є результатом впровадження у превентивну діяльність поліції нових підходів та посилення співпраці з громадськістю.

Перед особовим складом виступили представник управління забезпечення прав людини НПУ Ольга Світлична та уповноважена Верховною Радою України з прав людини в Донецькій області Башкірова Юлія, які провели інформаційні семінари щодо дотримання прав людини.

Під час нічного патрулювання неподалік с. Ближнє поліцейські виявили чоловіка за кермом мотоцикла, який вантажив деревину у причеп. На місце події була викликана слідчо-оперативна група.

Із них більше 50 батьків вчинили правопорушення повторно. 9 діток направлено до центрів реабілітації, аби у дорослих була можливість змінитися. Працівники ювенальної превенції та соцслужби роблять все можливе, щоб допомогти родинам, які потребують посиленої уваги, змінитися та покращити своє життя.

Соціальний рух, спрямований на дотримання закону та взаємодії з поліцейськими, зьявився у Волновасі. Табличку із синьою стрічкою отримав директор єдиного у районі перевізника ЧП «Іщєнко».

За ініціативою керівництва Нацполіції в Донецькій області особовий склад Мар’їнського відділення поліції спільно з оперативниками управління кримінальної поліції обласного главку розпочали ремонтні роботи нової адмінбудівлі у м Мар’їнка. Правоохоронці вже 4-й рік вимушені працювати у маленькому і не зручному приміщенні у м. Курахове, а після завершення ремонтних робіт планують переїхати у приміщення колишньої прокуратури.

Дільничні офіцери поліції провели рейд місцями стихійної торгівлі по центральним вулицям міста. Мета – зменшити продукції сумнівного походження.

З метою вилучення зброї боєприпасів та вибухових речовин на патрулювання вулиць населених пунктів Волновахи, Мар’їнки, Вугледару, Великої Новосілки та Нікольського вийшли посилені наряди поліцейських та доданих сил. Головна мета - безпека населення.

Обговорення з вчителями проблем та шляхи їх вирішення, виховання учнів, які знаходяться на шкільному обліку та допомога батькам, які самостійно не можуть впоратися зі своїми дітьми - все це систематично проводять співробітники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції .

Мета спецзаходів під умовною назвою «Візит» - відвідати кожен будинок, поспілкуватися з людьми, дізнатися про їхні проблеми та допомогти у їх вирішенні. Правоохоронці здійснюють обходи території обслуговування і вручають жителям свої особисті візитки, щоб в разі необхідності людина могла оперативно зв'язатися саме зі своїм дільничним.

Співробітники ювенальної превенції на чолі з керівником Мар’їнського відділення поліції Миколою Матвієнко запросили активних дітей з молодіжного центру приєднатися до великої і дружньої поліцейської сім’ї.

Перед початком робочого дня о 06.00 годині ранку у підрозділі відбулись навчання особового складу. У рамках навчань було проведено сбір по тривозі, стройовий огляд, заняття із службової підготовки та тестування на знання дисциплінарного статуту НПУ.

У спецзаходах було залучено більше 20 представників місцевої поліції. Всього було задокументовано 34 правопорушення, з них 5 мають кримінальний характер. Затримано крадія мобільного телефону, вилучено рушницю та проведено обшук у місцевого мешканця, який вдома зберігав більше кілограму конопель.

Поліцейський вже 16 років працює в Мар’їнському відділенні поліції. Всю війну від самого початку і до тепер він цілодобово дбає про правопорядок в своїй рідній Красногорівці. Зруйнована квартира, постійні переїзди з родиною та напружена робота на лінії розмежування не зламали чоловіка, а навпаки зробили його сильнішим. За дорученням глави МВС України Арсена Авакова правоохоронець нагороджений нагрудним знаком «Кращий працівник міністерства внутрішніх справ України».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета