Співробітники Нікольського відділення поліції розшукали зловмисника та довели його провину у крадіжці інструментів. Справу спрямовано до суду.

У випуску ви дізнаєтесь: - Як поліцейські Донеччини затримали злочинця, який п’ять років перебував у міжнародному розшуку за скоєння вбивства - Чому житель покровська займався збутом наркотиків, а маріупольчанин продавав контрафактні сигарети - Та що допомогло правоохоронцям Маріуполя розкрити вбивство молодої жінки, яка зникла на початку вересня

За межами міста транспортні засоби рухаються на великій швидкості, тому включені фари або ходові вогні дозволяють водіям своєчасно побачити на дорозі транспортний засіб, відреагувати на нього та уникнути дорожньо-транспортної пригоди.

З початку року кінологи разом із чотирилапими помічниками допомогли розкрити майже 300 злочинів. Працівники кінологічного центру поліції Донецької області будуть задіяні у забезпеченні безпеки під час місцевих виборів. Також поліцейські зі службовими собаками будуть спрямовані з Маріуполя для посилення територіальних підрозділів поліції регіону.

Сьогодні вранці з центру реабілітації в Слов’янську пішли двоє хлопців, 11 та 14 років, і досі не повернулися. Поліцейські встановлюють місцезнаходження неповнолітніх.

Понад 74 кг наркотичних і психотропних речовин вилучено з незаконного обігу. У результаті роботи поліцейських товар не дійшов до покупців, а наркоділки не отримали прибуток, який, за цінами «чорного» ринку, мав скласти близько 11 млн гривень.

На території Донецької області правоохоронці разом започаткували соціальний рух під назвою «Тонка синя лінія». Так, у найбільш відвідуваних закладах з’являються таблички із синьою стрічкою, на яких написані головні тези руху-підтримати поліцейських, дотримуватись закону та поважати свої країну.

ООН Жінки в Україні спільно з міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я»та поліцейськими провели для чоловіків міста семінар з поглиблення знань щодо гендернозумовленого, у тому числі домашнього насильства.

11-річний хлопчик і його 14-річна сестра втекли вчора ввечері з центру реабілітації. Поліцейські розшукали втікачів – діти в темряві йшли проїжджою частиною до бабусі, яка мешкає в іншому населеному пункті.

Через свою неуважність та безпечність громадяни втратили заощадження на суму більше 56 000 гривень. Розпочато досудові розслідування.

Побої та зґвалтування, образи і приниження, ігнорування почуттів, заборона працювати чи контроль сімейного бюджету - це все види домашнього насильства.

Важлива інформація про безпеку, зміни у законах, корисні поради, як захистити свої права, підбірки вакансій та цікаві історії з поліцейського життя з перших вуст – у більш зручному форматі.

Про це заступник міністра Антон Геращенко заявив під час брифінгу, присвяченому роз’ясненню нового закону щодо протидії незаконному заволодінню транспортних засобів.

Тіло вбитого чоловіка було знайдено у воді та перебувало на стадії посмертних змін. Зняти відбитки пальців і тим самим розпізнати померлого було неможливо. «Озброївшись» мобільним дактилосканером, поліцейські долучилися до процесу встановлення невідомого у центральній частині країни. Результат – ідентифікація особи убитого впродовж 30 хвилин.

У водоймі непродалік Єлизаветівки виявлено автомобіль разом із власником. Поліція розпочала досудове розслідування.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета