Навчання проходило в рамках проєкту безпеки «Креативний простір «Відкрита поліція». Вже на початку 2021 року відкриє двері поліцейський хаб, де розроблятимуться нові підходи в розбудові безпечного суспільства.

Загалом поліцейські задокументували 420 аварій, 98 з них – з постраждалими. Будьте обережними на дорогах та неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху.

З початком осінньо-зимового періоду у Волноваському районі збільшилися випадки пожеж. Співробітники Волноваського відділу поліції продовжують роздавати роз’яснювальні листівки та проводити бесіди щодо пожежної безпеки.

Збройний напад на пункт обміну валют, перегони, захоплення заручниці, штурм – за таким сценарієм у Маріуполі відбулися навчання поліції. Правоохоронці відпрацювали тактику дій під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Тренування відбувалося в умовах, максимально наближених до реальності, для перевірки реагування поліції на екстремальні ситуації.

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітники ювенальної превенції провели профілактичні заходи серед мешканців та гостей міста Волноваха. Поліцейські акцентували увагу на тому, що безвихідних ситуацій не буває і куди потрібно повідомляти у разі будь-яких неприємностей вдома, або у школі. Ювенальний інспектор Оксана Божа разом із психологом Волноваського районного центра соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розповсюдили інформаційні листівки та запевнили громадян, що поліція завжди на Вашому боці.

Додаток «Штрафи ПДР» дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. У додатку є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учасниця «Ліги майбутніх поліцейських» Заіченко Яною провела профілактичні заходи серед учнів 6-11 класів Волноваської загальноосвітньої школи № 1.

Волноваським відділом поліції встановлюється місцезнаходження мешканця Волновахи Гільмітдінова Рудольфа Раїсовича, 1992 року народження, який безвісти зник на початку листопада 2020 року.

У середу, 2 грудня, з 10:00 до 13:00 на території Маріуполя та Мангушського району поліція відпрацьовуватиме дії під час проведення спеціальних поліцейських операцій. Просимо мешканців зберігати спокій.

Маленькій Діані Мандрик виповнилося 7 років. До іменинниці приїхали напарники її батька – бійці спецпідрозділу КОРД. Тато дівчинки загинув при виконанні службових обов’язків. У 2014 році він ціною життя зупинив терористів, які намагалися підірвати стратегічні об’єкти у Маріуполі.

Передача службового транспорту відбулася сьогодні, 1 грудня, у Краматорську. Шість поліцейських офіцерів громад отримали нові кросовери «RenaultDuster».

Робоча зустріч відбулася в режимі онлайн-конференції, де зібралися представники місцевої влади, поліція, громадськість та представники ПРООН. Поговорили про конкретні проекти, спрямовані на взаємодію поліції і населення, поліпшення безпеки та соціальної згуртованості громадян, а також дізналися про грантові можливості та проекти для створення безпекового середовища.

Хочеш першим дізнаватися достовірні та гарячі новини з офіційного джерела? Тоді заходь на інформаційні інтернет-платформи поліції. Читай та дивись новини там, де тобі зручно.

Проект ініційовано Головним управлінням Нацполіції області та функціонує на базі месенджера Тelegram. Мета - вдосконалити комунікацію між населенням та правоохоронними органами та підвищити рівень безпеки у Волновасі.

З 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. З початку року правоохоронцями Волноваського відділу поліції складено 448 адміністративних протоколів за вчинення насильства в сім’ї. Завдяки потужній превентивній роботі, яку постійно проводять співробітники поліції, багатьох таких фактів вдається запобігти.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета