Акція була проведена з метою зменшити поширення заборонених речовин серед неповнолітніх та дорослих містян, і як наслідок - їх вживання.

Чоловік обладнав одну з кімнат власного будинку в домашню «наркоферму». Викрили протиправну діяльність маріупольця співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Донецькій області ДБН Нацполіції України.

Долучайтеся до конкурсу на краще фото з туристичною поліцією в Маріуполі

Про це Ігор Іванчик повідомив під час круглого столу «Антикорупційна спроможність сектору безпеки: національний та зарубіжний досвід», який відбувся сьогодні, 30 вересня, в Маріуполі на базі Донецького державного університету внутрішніх справ. Поліцейські Донеччини доповіли про стан антикорупційної діяльності та долучилися до обговорення шляхів запобігання корупції.

Курсанти, студенти та слухачі ДонДУВС змагалися на витривалість, спритність та силу. За перемогу боролися 15 команд. Учасники штовхали гантелі, веслували на тренажерах та виконували вправу берпі. Найсильнішими було визнано команду майбутніх слідчих.

Головне управління Національної поліції в Донецькій області з 4 жовтня 2021 року оголошує конкурс на заміщення вакантних посад інспекторів I категорії відділу служби «102» управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Донецькій області.

Щороку з початком жовтня наближається професійне свято працівників освіти – День Учителя. Напередодні свята керівництво поліції Волновахи привітали вчителів прифронтового Гранітного

Виховні години, тематичні зустрічі, спільні тренінги з шкільними психологами – ці заходи поліцейські проводять з метою попередження булінгу та подолання його можливих наслідків. «Наша підтримка дуже важлива для людини, яка зазнає булінгу» - зазначили правоохоронці.

Автомат, міни, гранати та вибухівку вилучили співробітники поліції та СБУ під час перевірки покинутого домоволодіння. Службою безпеки України його господаря було викрито у причетності до незаконних збройних формувань.

«Інтернет-шахраї», схеми пов’язані з блокуванням сім-картки, «Ваш родич в поліції, потрібно вирішити питання…» і банківські псевдопрацівники – всі ці схеми використовують аферисти для свого збагачення.

​Жодні конфлікти та суперечки не повинні завершуватись насиллям. У разі неможливості налагодити у родині розуміння, не слід доводити ситуацію до втрати контролю над емоціями. Повідомити поліцейським про домашнє насильство та отримати допомогу можна у будь-який час доби безкоштовно з мобільного та стаціонарного телефону за номером «102».

У 70% зареєстрованих злочинів особам вже повідомлено про підозру. Про це сьогодні, 29 вересня, повідомив Голова Національної поліції України Ігор Клименко у власній авторській колонці на ресурсі «Інтерфакс-Україна».

У 2013 році чоловік жорстоко вбив подружжя, а будинок з тілами жертв підпалив. Після скоєння злочину фігурант переховувався на території сусідньої держави. У взаємодії з відділом міжнародного поліцейського співробітництва працівники управління карного розшуку обласної поліції затримали втікача.

Розробка та встановлення програмного забезпечення на планшети поліцейських відбувається у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації. На це Ігор Клименко звернув увагу в авторській статті для ресурсу «Інтерфакс-Україна».

З метою стабілізації ситуації, усунення причин і умов виникнення дорожньо-транспортних пригод, підвищення рівня дорожньої дисципліни, а також попередження дитячого травматизму триває профілактичне відпрацювання автошляхів «Безпечні автомобільні дороги».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал