«Дорослі, бережіть нас!». Діти Донеччини одночасно вийшли на площі своїх міст, аби закликати водіїв не порушувати правила дорожнього руху

14.06.2017


Яскравий флешмоб, присвячений безпеці дорожнього руху, відбувся одночасно в 6 містах - Маріуполі, Краматорську, Бахмуті, Покровську, Слов’янську, Волновасі. Близько 1000 дітей та поліцейські зі всієї Донеччини об’єдналися, аби донести до кожного: на дорозі життя маленьких та беззахисних громадян – цілком у руках дорослих.

Ініціатором заходу виступила поліція Донецької області на чолі із заступником голови Нацполіції-начальником ГУНП в Донецькій області В’ячеславом Аброськіним. Мета поліцейських – привернути увагу суспільства на проблему дитячого травматизму на дорогах та попередити загибель дітей.

Кожні 15 хвилин в Україні трапляється ДТП, майже кожні 2 години гине людина. З початку року на Донеччині сталося 55 дорожньо-транспортних пригод за участю дітей, в яких 1 дитина загинула та 63 травмовано. Практично у всіх – винуваті водії. Намагаючись «проскочити» на червоне світло, вони забирають найдорожче – життя та здоров’я дітей.

 

 

На центральній площі Волновахи зібралося більше 200 дітей, а також народний депутат України Дмитро Лубінець, представники благодійного фонду «Я Волноваха»,громадської організації «Промінь», начальник Волноваського відділу поліції Олександр Коломієць, молодь з «Ліги майбутніх поліцейських» та танцювальний колектив « Андеграунд».

Площа сповнилася веселого дитячого гомону та щасливого сміху. Акція стартувала з державного гімну. Хлопчики та дівчатка, яким немає ще 10 років, разом посерйознішали та, як дорослі, приклали руку до серця.

Поки малеча змагалася, для учасників флешмобу відбувалася концертна програма. Кожний виступ - обов’язково на тему безпеки дорожнього руху.

Після концерту відбулося нагородження переможців квесту. Кожна команда довела – правила вони знають на відмінно, тому всі маленькі учасники дорожнього руху отримали подарунки.

Такі правила безпеки на дорозі малеча запам’ятає на все життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас