У Мар’їнці поліцейські інформують малечу з пришкільного табору як вберегти своє життя.

15.06.2017


На Донеччині розпочались літні канікули і навіть в прифронтовому місті, яке найбільше страждає від обстрілів, діти заслуговують на відпочинок та розваги. Тому на базі Марїнської школи №2 створений пришкільний табір, де перебувають менше 20 дітей віком від 8 до 10 років. Поряд з ними завжди поліція, яка охороняє їх безпеку.

В пришкільному дитячому таборі на базі Мар’їнської школи №2 відпочивають 17 діточок, з якими займаються не тільки вчителі, а й інші спеціалісти. Охороняє малечу співробітник поліції, який знаходиться весь час поряд.

Більшість батьків залишили своїх дітей вдома, адже ситуація в місті неспокійна: навіть сьогодні зранку бойовики з градів обстріляли місто. На щастя, в районні школи було  спокійно.

Співробітнки ювенальної превенції приїхали до дітей, щоб нагадали їм про правила дорожнього руху, розповіли, як вести себе на дорозі і біля неї, де можна грати, а де це небезпечно і що необхідно робити на вулицях, щоб не потрапити в біду.

Щоб зустріч була сповнена емоцій та запам’яталась надовго поліцейські дали можливість дітям відчути себе правоохоронцями за кермом службового автомобіля « Рено Дастер».

Діти подякували гостям в погонах за цікаву розповідь, а деякі маленькі слухачі, яким ще немає і 10 рочків, вже планують в майбутньому бути поліцейськими.

Завдяки таким превентивним заходам правоохоронці не тільки  привчають дітей дотримуватись Правил дорожнього руху, а й дарують їм багато позитивних емоцій і посмішок. Через бойові дії  маленькі мешканці прифронтового міста  обмежені в простих літніх розвагах: подорож у розважальний парк, ігри з однолітками на дитячих майданчиках , купання на водоймищах, адже в кожний момент дитячий сміх може змінитися на голосні вибухи снарядів.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас