У Волноваському відділі поліції пролунала «пожежна тривога»

16.06.2017


Навчальні заняття з відпрацювання навичок готовності до дій в екстремальних ситуаціях, зокрема в умовах виникнення пожежної небезпеки є необхідними, адже враховуючи загрозу терористичної агресії особовий склад поліції повинен бути готовий до будь-яких змін оперативної обстановки або надзвичайних подій.

За легендою сьогодні о 07.30 на другому поверсі адмінбудівлі  Волноваському відділі поліції сталася пожежа. Інспектор чергової частини негайно викликав співробітників ДСНС та оголосив сигнал пожежної тривоги. Весь особовий склад поліції та цивільні особи були негайно евакуйовані з приміщення. Через 4 хвилини до місця пожежі прибули пожежні підрозділи.

Протягом 15-ти хвилин загоряння було ліквідовано, ніхто із співробітників поліції не постраждав.

- Сьогодні ми провили навчання, які  були проведені в умовах максимально наближених до реальних подій. Особовий склад повинен швидко реагувати на змінення оперативної обстановки під час проведення АТО, адже територія обслуговування Волноваського відділу поліції має найбільшу лінію розмежування, - зазначив начальник підрозділу Олександр Коломієць.

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас