Мар'їнські поліцейські врятували 6-річну дівчинку, яка загубилася граючись на подвір’ї

16.06.2017


До поліції звернувся працівник комунального підприємства та повідомив, що він побачив маленьку дівчинку, яка плакала та шукала маму. Правоохоронці швидко прибули за вказаною адресою та забрали дівчинку, щоб одягнути та накормити її.  Через півгодини пошуків знайшли і її  матір, яка вже втратила надію знайти власну дитину.

Після отриманого виклику слідчо-оперативна група Марїнського відділення поліції швидко прибула за вказаною адресою, де налякана дівчинка шукала свою матір.

Правоохоронці відразу заспокоїли дитину та дізналися, що вона голодна та змерзла, при цьому згадати адресу місця мешкання родини дівчинка не могла, адже вони з мамою декілька днів потому приїхали до Курахового з іншого міста.

Доки співробітники ювенальної превенції були поряд з маленькою  Тетяною, поліцейські розшукали її матір. Жінка розповіла, що її донька гралася на подвір’ї, а коли почався дощ вона  вийшла забрати дитину, але  її вже не було. 

Правоохоронці встановили, що родина мешкала раніше в Добропольському районі, а зараз переїхала в нове місто.

На щастя, поліцейські швидко зреагували та врятували дівчинку від ймовірної небезпеки.

- Дякую поліцейським, бо вони добрі. Я обіцяю, що  більше не буду губитися, - каже маленька Тетяна.

В свою чергу поліцейські нагадують батькам не залишати дітей без нагляду, адже трагедію краще запобігти, ніж потім шукати винних.

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас