У прифронтовому Павлополі поліцейські відвідали проблемні родини

16.06.2017


 

 В цьому населеному пункті кожний четвертий будинок пошкоджений в результаті бойових дій. Півтисячі людей, які залишилися жити і досі страждають від обстрілів бойовиків. Школа і дитячий садок закриті, тому батькам та їх  дітям приходиться нелегко.

Село Павлополь розташоване в 25 км на схід від Маріуполя. Починаючи з серпня 2014 року до теперішнього часу тут загинула 1 людина (чоловік). Поранено 3 осіб – 1 чоловік та 2 жінки. Весь час населений пункт страждає від обстрілів бойовиків. Тиждень потому в селі обстріляли школу, яка з 2015 року не працювала. Осколками було пошкоджено газопостачальну трубу та електропровід.

Наразі  у  Павлополі мешкає більше 470 чоловік, з них 250 пенсіонерів та всього 35 дітей.

Незважаючи на те, що на офіційному обліку сімей, які опинились в складних життєвих обставинах в прифронтовому населеному пункті немає, все ж правоохоронці перевіряють проблемні родини.

До поліції надійшла інформація від місцевих мешканців, що в одній з сімей, де виховуються троє дітей батьки розвели вдома неймовірний безлад. Співробітники ювенальної превенції перевірили чи дійсно ситуація має критичний характер.  Перевіривши умови проживання дітей, поліцейські були негативно вражені, адже вдома була повна антисанітарія. Правоохоронці провели профілактичну бесіду з дорослими та зауважили, що приїдуть перевірити ситуацію через деякий час.

Навіть в умовах війни діти не повинні спати на брудній білизні та  їсти з брудних тарілок.

Стосовно батьків поліцейські склали адміністративний протокол за ст.184 КУпАП "Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей".

 

Волноваський відділ поліції Донецької області.

 

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас