Маленькі учасники благодійної організації «Я Волноваха» побачили як працює поліція зсередини

19.06.2017


Активна молодь із Волновахи завітала до Волноваського відділу поліції, маючи багато запитань щодо роботи правоохоронців. Діти отримали  бажані відповіді від керівника відділу Олександра Коломійця, побували в черговій частині і побачили майстер-клас від експерта криміналіста.

Маленькі учасники благодійної організації «Я Волноваха» прийшли в гості до правоохоронців, адже  більшість з них в майбутньому планують стати журналістами, тому їм було  цікаво дізнатися про діяльність поліції та незвичні випадки на службі.

 Першим дітей зустрів начальник відділення  полковник поліції Олександр Коломієць, який розповів, як можна потрапити до правоохоронних підрозділів, які критерії вступу до вишів  та чим займається поліція в зоні проведення АТО.

 

 Як справжні журналісти школярі ставили керівнику цікаві та конструктивні питання стосовно молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських», роботи  співробітників  ювенальної превенції та їх пріоритетні напрямки. 

Начальник поліції подякував цілеспрямованим дітям за їх активну громадську позицію та запропонував продовжити екскурсію в черговій частині, де розташований мозок поліції.

Найбільше школярам сподобався майстер-клас експерта-криміналіста, який продемонстрував процедуру виявлення відбитків пальців та розповів про заплутані злочини, які вдалося розкрити за допомогою вміло зібраної слідової картини.

- У повсякденному житті ми напевно не змогли побачити зсередини як працюють поліцейські в черговій частині  і яким чином експерт збирає докази після скоєного злочину,- зазначили діти.

Слід відзначити, що зараз поліція відкрита та із задоволенням зустрічає маленьких мешканців міста, тому запрошує всіх охочих на екскурсію, щоб своїми очами побачити робочі будні правоохоронців.

 

 

 Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас