Вперше факультатив з поліцейськими відбувся у дитячому таборі ім. Кості Бабіна

27.07.2017


Щоб розважити і водночас навчити дітей правилам безпеки при поводжені з підозрілими предметами приїхали заступник керівника поліції Волновахи Валерій Бридня, вибухотехніки, представники ювенальної превенції та лігівці. Навесні цього року на територію табору влучив снаряд, тому мінна безпека для вихованців закладу  є життєво необхідною.

Нарешті 20 червня відбулося відкриття довгоочікуваної першої зміни відпочиваючих дітей із всього Волноваського району. Майже 200 дівчат та хлопців отримали змогу безкоштовно оздоровитися у таборі ім. Кості Бабіна, який розташований на території Великонадольського лісу.

30 травня 2017 року, коли в таборі ще нікого не було, крім охоронця, бойовики відкрили вогонь. В результаті обстрілу були пошкоджені вікна у різних корпусах та зафіксовані дві воронки біля закладу. З того часу пройшло вже декілька місяців. Зараз все відновили і  на території  табору чутні сотні дитячих голосів.    Відпочиваючих цілодобово охороняють співробітники ювенальної превенції, які по черзі заступають на чергування.

Сьогодні правоохоронці вирішили зробити для дітей невеличке свято та водночас навчити їх правилам поводження з вибухонебезпечними предметами, адже  раніше за межами території закладу базувалися військовослужбовці, тому дітям вкрай важливо бути обережними.

Співробітники вибухотехнічної служби з Маріуполя розповіли підліткам про першочергові кроки при виявленні підозрілих предметів. Крім того, продемонстрували найпоширеніші вибухові предмети, застерегли про небезпеку, яка криється всередині кожного з них.

Поговорили також про те, що на Донеччині на базі Головного управління національної поліції створений єдиний в Україні аналітичний сервісний   центр поліції, який є основою системи безпеки всієї Донеччини. Тому, поліцейські ще раз нагадали дітям, що вони можуть звертатися до колл- центру в будь-який час і з будь-якими проблемами.

В кінці заходу діти в один голос подякували поліцейським та ще довго не хотіли відпускати  їх, адже фотографувалася із службовими автомобілями та гостями у формі.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас