Поліцейські протягом доби повернули додому 13-річного підлітка з волноваського села, якого знайшли посеред ночі в Маріупол

02.08.2017


 

Сирота, який жив з опікуном в селі Ольгінка Волноваського району, відправився подорожувати до курортного Маріуполя. Шукаючи рідних хлопця, правоохоронці всю ніч перевіряли адресу за адресою, адже хлопець, аби не повертатися, намагався обдурити правоохоронців та вигадав кілька легенд.

Близько 24.00 на лінію 102 надійшло повідомлення, що в Центральному районі міста в сквері біля драматичного театру знаходиться невідомий підліток, який просить громадян пустити його переночувати у них вдома.

За вказаною адресою виїхав наряд патрульної поліції. В ході бесіди з поліцейськими підліток розповів, що він родом з Волновахи і мешкає там з бабусею. А у Маріуполь приїхав сам, щоб погостювати у своєї тітки.

Підліток назвав поліцейським адресу мешкання тітки, але в ході перевірки було встановлено, що вона хибна та за нею проживають інші громадяни. Приховуючи правду, юний втікач всіляко намагався ввести в обману місцевих правоохоронців.

Нарешті, не зумівши обдурити поліцію, підліток зізнався, що насправді живе в Ольгінці зі своїм опікуном, оскільки є сиротою. До Маріуполя приїхав, щоб відпочити. На місцевих поліцейських натрапив випадково, а щоб не повертатись, вирішив піти на обман. Тому і вигадав легенду про тітку з Маріуполя та ще різні історії з неіснуючими адресами.

Зараз опікун горе-втікача встановлений. З ним проведена профілактична бесіда. Підліток повернутий до своєї сім’ї і тепер задля безпеки буде знаходитись під наглядом місцевих правоохоронців та соціальних служб.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас