Лігівці з Нікольського провели соцопитування серед батьків щодо безпеки дітей

03.08.2017


«Чи знаєте ви, де може перебувати ваша дитина, граючись на вулиці без вашого нагляду?», «Чи бували випадки, коли ваша дитина без дозволу йшла з дому?» Щоб нагадати дорослим про їх батьківські обов’язки діти з «Ліги майбутніх поліцейських» вийшли на вулиці із закликом не залишати своїх дітей без догляду, а також попередили власників торгівельних закладів про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім.

 

Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» з Нікольского долучилися до обласного соцопитування щодо виконання батьками обов’язків по вихованню дітей. Дорослим роздали листівки з питаннями: наскільки добре вони знають оточення та інтереси своєї дитини та  які наслідки на них можуть очікувати, якщо залишити малечу без нагляду.

Листівки роздавали та розклеювали в місцях де найчастіше бувають батьки з маленькими дітьми: гральних майданчиках, торгівельних кіосках з морозивом, дитячих садочках, в центральному парку, на площах та в інших містах.

Звичайно більша частина дітей за якими не доглядають дорослі та залишають їх сам на сам з проблемами це так звані сім’ї із «групи ризику», іншими словами ті, що опинилися в складних життєвих обставинах. Але нагадувати дорослим про виконання батьківських обов’язків потрібно для всіх категорій родин.

Крім того, Лігівці в черговий раз нагадали продавцям торгівельних закладів про заборону продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім та розповсюдили ідею здорового способу життя.

 

Активісти Ліги відвідали декілька об'єктів торгівлі й нагадали продавцям про їхній обов'язок, вручивши листівки з інформацією про заборону продажу алкоголю і тютюну особам до 18 років.

Нікольське відділення поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас