Щоб привітати правоохоронців з професійним святом активісти «Ліги майбутніх поліцейських» підготували подарунки зроблені своїми руками

04.08.2017


На початку тижня правоохоронці оголосили конкурс « Поліція у серці»,  де лігівці мали змогу підготувати цікаві та нестандартні витвори мистецтва. Найкращі роботи були обрані керівниками поліції Волновахи, а невдовзі  на урочистих зборах переможців буде нагороджено цінними подарунками.

Треба зазначити, що вже майже два роки правоохоронці Донеччини та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» разом провели сотні цікавих та корисних для суспільства заходів, а напередодні другої річниці Національної поліції України діти виявили бажання підтримати співробітників поліції та прийняли участь у конкурсі «Поліція у серці».

Різноманітні малюнки, фігурки правоохоронців з  ниток, дерев’яні статуетки та солодощі у формі поліцейського автомобілю - все це лігівці створили власноруч та від чистого серця.

В свою чергу керівництво Волноваського відділу поліції вже обрали креативних переможців та невдовзі на урочистих зборах відзначать їх  цінними подарунками.

Талановиті помічники поліції - це наша гордість!

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас