У День Нацполіції на патрулювання заступили посилені наряди правоохоронців

04.08.2017


Основними завданнями нарядів, які задіяні на охорону громадського порядку, є виявлення нелегальної зброї, боєприпасів та вибухівки, затримання осіб, які можуть бути причетними до скоєння злочинів, та реагування на всі заклики громадян про допомогу.

Сьогодні відбувся щотижневий  публічний інструктаж, де керівники всіх територіальних підрозділів провели розподіл сил та засобів поліції.У Волновасі основні завдання для заступаючих на службу нарядів визначив заступник начальника Волноваського відділу поліції Валерій Бридня.

Крім піших патрулів на вулицях Волновахи також патрулює три автопатруля, в тому числі  «Mitsubishi Outlander», до складу якого залучено водія та двох інспекторів. Вони перевіряють по спеціально налаштованому планшету громадян, які викликали підозру у правоохоронців та слідкують за дотриманням правил дорожнього руху.

Крім того, у цілодобовому режимі працює група швидкого реагування, яка надає невідкладну допомогу громадянам по всьому району.

Керівник наголосив про першочергові завдання поліцейських: виявлення осіб, які становлять загрозу безпеці мирних жителів, припинення нелегального обігу зброї та боєприпасів, протидія наркозлочинності, невідкладна допомога громадянам та безпека дітей. Крім того, додатковими завданнями нарядів є розповсюдження інформаційних листівок  про діяльність  шахраїв та їх злочинні схеми.

Посилено перевірку транспорту на блокпостах, в’їздах та виїздах з міста.

Незважаючи на те, що сьогодні державне свято День Національної поліції правоохоронці в посиленому  режимі охороняють спокій громадян, бо як правило, сплеск злочинності, переважно побутової, відбувається на вихідних.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас