«Я працюю для того щоб допомагати дітям» - інспектор ювенальної превенції Алла Нікітченко

04.08.2017


Вже більше півроку дівчина-поліцейський Волноваського відділу поліції рятує дітей, а також допомагає горе-батькам повернутися на той, правильний шлях, де треба любити та давати своє тепло діточкам, а не змушувати страждати та калічити їх майбутнє.

Капітан поліції Нікітченко Алла працює у Волноваському відділі поліції майже сім років. Народилась вона у селищі Ольгінка, де мешкає і зараз.

У 2010 році молода дівчина закінчила Донецький Юридичний Інститут, а саме факультет ДАІ та відразу почала працювати на посаді інспектора адмінпрактики Волноваського району. Після скорочення штату з 2012 року вона працювала прес-офіцером, але невдовзі вирішила змінити  напрямок роботи, бо вже тривалий час мріяла допомагати дітям.

Зараз капітан поліції працює інспектором з ювенальної превенції Волноваського відділу поліції та вважає, що зробила правильний вибір, адже багато дітей потребують допомоги спеціаліста та чекають на підтримку і добре слово. В роботі з дітьми неприпустимі байду­жість або лукавство. Важливе кожне слово, кожна дія, адже на кону - правильне сприйняття сві­ту маленькою людиною, навіть якщо вона зробила помилку, або зробили помилку їхні батьки.

Більш ніж  за півроку Нікітченко Алла побачила своїми очами багато сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Коли горе-батьки знущалися над своїми діточками, палили їх одяг та улюбленні книжки, кормили відходами власних дітей, залишали їх на морозі в одному взутті - все це шокувало не тільки простих людей, а й поліцейських.

А ті дорослі, які пиячать за дитячі гроші, замість того щоб купити малечі все необхідне, або просто  цукерку, вони все спускають на алкоголь. В таких випадках треба діяти кординально та без зволікань, адже дитяче життя перш за все.

- Коли я почала працювати інспектором ювенальної превенції навіть не підозрювала, що стільки дітей знаходяться у реальній  небезпеці, а найстрашніше те, що джерелом страху та страждань є їх власні батьки. Моїм обовьязком є допомога тим маленьким мешканцям району, які цього найбільше потребують,- розповіла Алла Валеріївна.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас