Ансамбль барабанщиць поліції Донеччини зіграв у Києві на святі з нагоди Дня Національної поліції 05.08.2017 в 08:24

05.08.2017


Яскравий зведений виступ 100 красунь-барабанщиць з Києва, Харкова та Маріуполя закрив урочистий захід, який відбувався сьогодні, 4 серпня, на Софійській площі столиці. На відміну від інших, дівчата з прифронтової Донеччини є діючими офіцерами поліції та викроюють час для музики поміж розслідуванням злочинів та виїздами на лінію розмежування.

 

Ансамбль барабанщиць поліції Донеччини був запрошений виступити на церемонії відзначення другої річниці Нацполіції разом з колективами Національної академії внутрішніх справ (Київ) та Харківського національного університету внутрішніх справ.

Якщо ансамблі відомчих вишів давно завоювали авторитет, то для дівчат-поліцейських із зони проведення АТО це був перший великий виступ, який у прямому ефірі дивилася вся країна.

Чіткий ритм барабанних паличок та відточені рухи - неможливо повірити, що це роблять ті, чиї будні – звичайна, щоденна поліцейська робота.

Ансамбль барабанщиць був створений у вересні минулого року за сприяння В’ячеслава Аброськіна, тоді очільника поліції Донеччини, а нині – першого заступника голови Нацполіції. І сьогодні генерал Аброськін першими вітав дівчат з вдалим виступом.

Колектив складається зі звичайних співробітниць поліції - слідчих, оперуповноважених, криміналістів, інспекторів превентивної діяльності. Наразі у ньому 20 учасниць. Є серед них переселенці з окупованих нині міст, є дівчата, у яких снарядом терористів знищило оселю.

Коли вони починали рік тому - жодна не вміла тримати у руках музичних інструментів. Однак дівчата наполегливо тренувалися, не рахуючись з особистим часом. Тому що, у них є місія, заради якої вони об’єдналися.

Барабанщиці виступають на лінії бойових дій, підтримують мешканців прифронтового регіону, аби люди відчули – в житті є не тільки війна та страждання. Мета співробітниць поліції - разом з жителями долати труднощі та переживати важкі часи, служити та захищати.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас