Нікольські поліцейські затримали наркоторговця, який виготовляв наркотики на очах у маленької дитини

05.10.2017


 
 
 

Місцевий мешканець Тополиного готував та продавав канабіс у власному будинку, куди кожного дня приходили клієнти, та разом із власником вживали наркотики. Нехтуючи вагітною дружиною та 2-річною дитиною, чоловік незаконно заробляв гроші. Факт збуту наркотиків задокументовано.

Під час комплексу заходів з протидії наркозлочинам співробітники Нікольського відділення поліції отримали інформацію, що 36-річний чоловік збуває наркотики. Раніше засуджений за скоєння майнових злочинів він вирішив відкрити новий «бізнес». Наркоторговець мав свою клієнтуру та дотримувався заходів конспірації.

На момент обшуку в його помешканні правоохоронці вилучили нарковмісні рослини, які ще сушилися, та ті, що були готові до вживання. Всього 20 розфасованих згортків канабісу по 5 грамів кожний. Крім того, вилучено грошові кошти у сумі 500 гривень - це заробіток за день.

Незважаючи на те, що в будинку знаходилась вагітна дружина та 2-річна, дитина чоловік разом з клієнтами вживав наркотики.

Усе вилучене наркозілля направлено на експертизу.

Факт було задокументовано та внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією ч.1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Після отримання результатів дослідження буде надана остаточна правова кваліфікація події.

 

Нікольське відділення

поліції Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас