У Волновасі поліцейські затримали шахрая, який виманив у вчительки гроші

09.10.2017


 

36-річний місцевий мешканець пообіцяв зробити ремонт у помешканні потерпілої, але жага до легкого прибутку перемогла і чоловік, отримавши гроші, вимкнув телефон та зник.


 

Завдяки тому, що потерпіла не зволікаючи повідомила до поліції про факт шахрайства та ретельно описала зловмисника, правоохоронці вже через тиждень пошуків знайшли шахрая.
60-річна потерпіла працює вчителем у Волноваській школі № 5. Жінка розповіла, що невідомий чоловік пообіцяв зробити ремонт в її помешканні, але отримавши гроші (приблизно 2 тисячі гривень), більше не з’являвся в полі зору.
Зловмисник розумів, що його вчинок не залишиться без уваги правоохоронців, тому дотримувався конспірації і на деякий час «заліг на дно». Оперативники провели ряд оперативно - розшукових заходів та опитали можливих свідків, які допомогли вийти на слід правопорушника. Ним виявився 36-річний місцевий мешканець, який раніше ніколи не мав проблем із законом. Однак, за його словами, останнім часом він опинився в тяжких життєвих обставинах, що і наштовхнуло його на злочин.
Зловмисник зізнався у скоєному та пообіцяв повернути гроші потерпілій.
За вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Незважаючи на широку профілактично-роз’яснювальну кампанію та регулярні попередження з боку поліції, громадяни через свою неуважність та безпечність продовжують ставати жертвами шахраїв.
З початку року до поліцейських надійшло більше 270 повідомлень, які мають ознаки шахрайств.
Шановні громадяни, будьте пильними і не довіряйте незнайомим людям. Якщо ви все ж таки стали жертвою шахраїв, негайно звертайтеся за номером 102.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас