Протягом 9 місяців роботи поліцейські Волновахи та підпорядкованих відділень розкрили 900 злочинів та більше 200 разів вилучали боєприпаси

11.10.2017


За три квартали посиленої роботи правоохоронці найбільшого прифронтового району Донеччини, до складу якого входять  Волноваха, Марїнка, Вугледар, Нікольське та Велика Новосілка обробили понад 26 тисяч звернень громадян, за  кожним з яких здійснювалося оперативне реагування. Це на 60% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Збільшення відсотку зареєстрованих повідомлень громадян є результатом централізованого прийому звернень та свідченням довіри громадян до Нацполіції.

Роботу територіальних підрозділів поліції Волновахи проінспектував заступник начальника ГУНП Донецької області - начальник слідчого управління Беседа Сергій Миколайович. В ході наради було заслухано кожного з керівників підрозділу, а також начальників блоку кримінальної поліції, відділів превентивної діяльності та слідства.  Аналізувалася робота не тільки за напрямками в цілому, а й  службова діяльність окремих співробітників.

Так, за 9 місяців  поліцейськими було розкрито майже 900 злочинів, 12 з яких вбивства, 6 розбоїв, 17 грабежів, 14 злочинів проти здоров’я ( тяжкі тілесні ушкодження), 15 викрадень транспортних засобів, 17 шахрайств та 375 крадіжок.

Крім того, з незаконного обігу вилучено 15 одиниць вогнепальної зброї, майже 100 гранат та 12 тисяч набоїв.

Триває активна робота щодо виявлення учасників незаконних збройних формувань: затримано 35 осіб, причетних до діяльності терористичних організацій. Що стосується боротьби з наркозлочиністю, то зафіксовано 280 фактів незаконного обігу наркотичних речовин, з яких поліцейські вилучили майже 17 кг канабісу.

Крім розкриття тяжких злочинів поліцейські в повному обсязі здійснюють охорону публічного порядку на території обслуговування. Всі стратегічні об'єкти знаходяться під цілодобовою охороною правоохоронців. Завдяки посиленим оперативно - розшуковим заходам за 9 місяців затримано майже 90 осіб, які переховувались від поліції за скоєння  тяжких злочинів.

 Заступник начальника поліції  Донеччини Сергій Беседа визначив завдання, спрямовані на підвищення безпеки в регіоні та наголосив на  активізації роботи за всіма напрямками діяльності кожного територіального підрозділу  Волновахи.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас