Дружня родина «Ліги майбутніх поліцейських» поповнилася новими учасниками

04.11.2017


Сьогодні у Волноваському відділі поліції десятеро новачків, які виявили бажання співпрацювати з правоохоронцями, заповнили заяви та вже готові до нових вражень. Попереду на дітей чекає насичений графік, різноманітні заходи та поїздка до Краматорська, де лігівці всієї Донеччини будуть святкувати день народження організації.

Завдяки широкій інформаційній компанії, яка проводиться поліцейськими, підлітки всіх шкіл мають змогу вступити до молодіжної організації «Ліга майбутніх поліцейських».

Сьогодні до Волноваського відділу поліції завітали десятеро новачків з майже усіх шкіл міста. Діти, маючи велике бажання співпрацювати з поліцейськими, заповнили всі необхідні документи та стали повноцінними учасниками Ліги.

Старший інспектор ювенальної превенції Оксана Божа  з радістю прийняла всіх бажаючих та провела з новачками інструктаж. Після чого, молодь разом з наставниками  вирушила на перший профілактичний захід. Діти попереджали водіїв не порушувати правила дорожнього руху.

Через декілька тижнів вже оновленим складом лігівці Волновахи будуть святкувати другий день народження молодіжної організації, яка поєднує дітей всієї Донеччини.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета