З початку спецзаходів у Волноваському районі вилучено 8 гранат, 5 вибухових пристроїв та більше 1000 набоїв

13.11.2017


 
 
 

У Володимирівці поліцейські затримали чоловіка з гранатою, який планував продати її, а на залізничному вокзалі раніше засуджений громадянин замість гаманця зберігав у кишені магазин від автомата, заповнений набоями. Але залишаються і сумлінні мешканці, які не чекають біди, а телефонують до поліції. Наприклад, жінка, яка пішла в поле покормити худобу, а знайшла з дві сотні набоїв.

У найбільшому прифронтовому районі Донеччини поліцейські в посиленому режимі перевіряють місцевість, підозрілі транспортні засоби та громадян з метою виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки.

Протягом листопада поточного року на території Волноваської оперативної зони поліцейські вилучили 8 гранат, 5 вибухових пристроїв та більше 1000 набоїв. І це результати роботи тільки за 6 днів.

У Володимирівці Волноваського району 38-річний чоловік розгулював селом з гранатою Ф-1, яка непримітно лежала у його кишені. Поліцейські, які патрулювали неподалік, помітили підозрілого перехожого та зупинили його для перевірки. Власник боєприпасів зізнався, що граната йому була потрібна, щоб продати її, а взамін отримати гроші на пляшку горілки. Схожий випадок стався і на Волноваському залізничному вокзалі, де 30- річний раніше засуджений чоловік ховав магазин від автоматичної зброї, наповнений набоями калібром 5,45.

Всі вказані факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проводяться слідчі дії та експертизи. За незаконне зберігання зброї законодавством передбачено покарання – до 7 років позбавлення волі.

Але є і позитивні приклади взаємодії з громадянами. Місцева мешканка Василівки повідомила правоохоронцям про небезпечну знахідку. Жінка пішла в поле, щоб покормити худобу, а знайшла горщик з-під квітів, в якому були дві сотні набоїв. Сумлінна господарка забрала боєприпаси додому та викликала поліцейських.

Це декілька прикладів з повсякденного життя кожного з нас. Тому, поліція закликає бути перш за все обережними, а якщо ви володієте будь - якою інформацією щодо незаконного зберігання боєприпасів громадянами відразу телефонувати 102.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета