У Волновасі минулої доби групи реагування поліції зафіксували 5 нетверезих водіїв, 16 порушень ПДД та затримали двох нарколюбителів

13.11.2017


 
 
 

Як показує практика здебільшого у темну пору доби потенційні вбивці сідають за кермо у стані алкогольного сп’яніння. Так, минулої ночі поліцейські задокументували п’ятьох нетверезих порушників, а це для невеличкого міста досить велика цифра. Крім того, затримані двоє чоловіків, які йшли до розважальних закладів із наркотиками у кишені.

Минула доба для співробітників груп реагування патрульної поліції виявилася досить насиченою, тим більш, що Волноваха є невеличким містом, а криміногенна ситуація знаходиться на низькому рівні та контролюється правоохоронцями. Протягом доби за допомогою до поліції звертаються в середньому 50 місцевих мешканців, а сплески будь-яких правопорушень відразу присікаються співробітниками поліції.

Наприклад, вчора групи реагування затримали 5 нетверезих та ще 16 водіїв, які порушили ПДД. Кожного дня ви стаєте свідками постійних перевірок громадян правоохоронцями, які дають свої результати. Так, вчора ввечері двоє чоловіків із схожими історіями розгулювали вулицями із наркотиками у кишені.

Нарколюбителі пояснили, що хотіли розважитися у нічних закладах за допомогою канабісу.

Треба зазначити, що кожний третій злочин, громадяни скоюють у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Тому, поліцейські продовжують боротьбу в цьому напрямку.

Всього на території обслуговування Волноваського відділу поліції щоденно заступають на службу до 30 нарядів, а це майже 100 правоохоронців, які цілодобово патрулюють та оперативно реагують на повідомлення громадян.

Нагадуємо, що правоохоронці працюють за принципом безперервність, тобто кожен громадянин в будь-який час має право звернутися за допомогою до поліції ( подзвонити по телефону, написати заяву, або звернутися безпосередньо до співробітника місцевого відділу поліції).

 

Волноваський відділ

поліції Донецької області

 

 

 
версія для друку

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета