Батьківські збори разом з поліцейськими

30.11.2017


 
 
 

Цього разу на шкільних зборах були присутні не тільки батьки, а й співробітники ювенальної превенції, які розповіли дорослим про небезпеку, яка може підстерігати їх дітей. Чого потрібно остерігатися, залишаючи дитину одну вдома, яким чином шахраї маніпулюють неповнолітніми та що потрібно робити, якщо дитина знайшла підозрілий предмет.

 

Такий формат роботи є досить корисним для співробітників ювенальної превенції, адже батьки - це найважливіші люди у житті дітей, тому через них можна донести важливу інформацію до неповнолітніх. Також, безпека дітей залежить не тільки від правоохоронців, а і від дорослих, які повинні виховувати та берегти своїх дітей.

Майор поліції Оксана Божа, яка більше 20 років піклується про безпеку дітей, підняла декілька важливих питань, які актуальні у сучасному середовищі підлітків.

Перш за все правоохоронці акцентували уваги на тому, що батьки повинні обов’язково знати коло спілкування дітей та контролювати їх поведінку. Не дозволяти неповнолітнім знаходитися у питних, розважальних закладах, а тим більш вживати алкоголь та тютюнові вироби. Крім того, цікавитися інтернет – спілкуванням підлітків, адже у соцмережах існує дуже багато спокус та винахідливих зловмисників, які можуть нашкодити довірливим дітям.

Окрему увагу поліцейські звернули на профілактику так званого «дитячого шахрайства». Сучасним аферистам не складно обдурити дорослих, а маніпулювати дітьми ще простіше. Вже сьогодні існують такі випадки, коли зловмисники телефонують дітям та просять щоб вони винесли гроші, пояснюючи, що мама планує купити подарунок, але гроші забула вдома.

Також, правоохоронці нагадали батькам, що електроприлади, відкриті розетки та пічки становлять велику загрозу для неповнолітніх. У зимовий період деякі родини обігрівають свої оселі пічками, тому треба бути пильними, адже декілька днів потому у сусідньому районі чадним газом отруївся 2-річний хлопчик, а в цьому році у Хлібодаровці 11-річний хлопчик знаходячись у ванній кімнаті посковзнувся та впав на оголений дріт. В результаті удару струмом дитина загинула на місці. Тому, окреме прохання до батьків будьте обережними.

В кінці бесіди Оксана Божа підкреслила, що завжди готова йти на зустріч та надати будь-яку допомогу кожній дитині.

 

 

 

 

Волноваський відділ

поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета