У Волновасі діти з реабілітаційного центру отримали справжнє свято

01.12.2017


Напередодні міжнародного дня людей з особливими можливостями, представники місцевої влади, правоохоронці, лігівці та просто небайдужі громадяни подбали про те, щоб діти не почувалися забутими чи залишеними наодинці зі своїми проблемами, подарувавши малечі справжнє свято. Квіти з різнокольорових кульок, цікаві конкурси, пісні та солодощі не змогли залишити дітей, які потребують особливої уваги, без щирих посмішок та гарного настрою.

На території Волноваського району проживають більше 100 тисяч громадян, з них майже 6 тисяч дорослих та 400 дітей, які потребують особливої уваги.

Напередодні міжнародного дня людей з особливими можливостями місцева влада, правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вирішили підготувати для всіх вихованців реабілітаційного центру день подарунків та гарного настрою, щоб кожна дитина відчувала підтримку та любов не тільки батьків, а й правоохоронців, які вже давно стали добрими друзями цих дітей.

- Малеча з реабілітаційного центру нам як рідні. Багато років ми співпрацюємо з директором центру Тетяною Лісовською та вихователями: профілактичні заходи, різні розвиваючі ігри, або просто підтримка, яка допомагає таким дітям жити повноцінним життям та радіти кожному дню. Крім того, хочу побажати батькам міцного здоров'я, витримки, успіхів та щасливих посмішок дітей,- зазначив керівник поліції Олександр Коломієць.

На святі були присутні представники всіх державних установ міста Волноваха, керівництво райдержадміністрації, які також пришли привітати вихованців центру та їх батьків.

Однак, коли настала черга подарунків від поліцейських (квіти з різнокольорових повітряних кульок), діти не змогли стримати емоцій і почали бавитися та танцювати під музику.

 

Волноваський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета