На Донеччині вулиці населених пунктів - під посиленою увагою поліції

01.12.2017


 

Понад 1000 правоохоронців дбатимуть про правопорядок та забезпечуватимуть безпеку мешканців регіону, в якому тривають одразу кілька спецзаходів. «Мігрант» спрямована на виявлення тих, хто незаконно знаходиться на українській території. Крім того, сили поліції спрямовані на протидію нелегальному обігу зброї та боєприпасів.

З метою вилучення зброї боєприпасів та вибухових речовин  на патрулювання вулиць населених пунктів  вийшли правоохоронці Волновахи, Мар’їнки, Вугледару, Великої Новосілки та Нікольського.

Завдання з вилучення небезпечних предметів до того, як вони будуть застосовані проти мирного населення або обірвуть чиєсь життя поставили сьогодні начальники територіальних відділень поліції перед підлеглим складом на загальнообласному інструктажі.


Загальний інструктаж на службі дозволяє чітко зорієнтувати особовий склад на якісне виконання завдань з охорони громадського порядку. Вуличне патрулювання в посиленому варіанті, особливо в прифронтовому місті, допомагає зберегти мир і стабільність.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета