Повідомлення про замінування розважального закладу Вугледару не підтвердилось

02.12.2017


 
 
 

Вчора о 13.50 до Вугледарського відділення поліції надійшов виклик від невідомого чоловіка, який розповів що будівлю одного з розважальних закладів  заміновано. Поліцейські та вибухотехніки провели ретельну перевірку прилеглої території, але підозрілих предметів не виявили.

За вказаною адресою протягом  лічених хвилин виїхав наряд місцевих поліцейських та вибухотехніків  з Маріуполя.

Приміщення закладу та прилеглу територію одразу оточили, а персонал та відвідувачів евакуювали. Спеціалісти-вибухотехніки провели перевірку, однак ніяких підозрілих предметів та вибухівки виявлено не було. Наразі поліцейські вживають заходи зі встановлення особи того, хто телефонував.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності). Санкція статі передбачає позбавлення волі на строк від 2 до 6 років.

Поліція звертається до громадян з проханням не відволікати хибними повідомленнями, тим більше, наводячи паніку на мирне населення. Адже за кожним таким повідомленням стоїть масштабна робота одразу кількох служб – від евакуації населення до перевірки вибухотехніків та кінологів кожного клаптику «замінованого» об’єкту. Паралельно проводяться оперативні заходи зі встановлення того, хто повідомляє про такі події.

 

Вугледарське відділення

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета