Поліцейські та педагоги провели акцію « Ми проти СНІДу»

02.12.2017


1 грудня  Всесвітній день боротьби зі СНІДом, тому в школах Волновахи  педагоги, представники соцслужб та поліцейські проінформували учнів про проблему  всесвітнього масштабу та закликали  толерантно  ставитися до ВІЛ-інфікованих громадян.

Мета такого профілактичного заходу - надання інформативної підтримки в питаннях здорового способу життя,  інформування підлітків про ВІЛ і СНІД, формулювання практичних навичок поведінки в ситуаціях ризику та не менш важливе завдання, яке стосувалося  толерантного  ставлення до ВІЛ-інфікованих.

Вчителі розповіли учням  про Всесвітній день боротьби зі СНІДом, про способи передачі вірусу. Крім того, педагоги провели практичні  вправи: «Ситуації, в яких ми ризикуємо» та  «Правда-брехня про СНІД».

Співробітники поліції в свою чергу  проінформували присутніх про кримінальну відповідальність, яка передбачена за розголошення відомостей про проведення медичного огляду особи на виявлення зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби.

 

Наприкінці заходу діти виготовили плакати, в яких відобразили своє розуміння даної теми.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета