"Вся увага деталям" - навчає лігівців експерт-криміналіст з Волновахи

05.12.2017


Про історію виникнення криміналістики, види експертиз та найцікавіші і заплутані злочини розповіла дітям з «Ліги майбутніх поліцейських» професіонал з десятирічним досвідом роботи Наталя Грищенко. Після захоплюючих розповідей експерта декілька дівчат зацікавилися роботою в поліції.

 

Співробітники ювенальної превенції Волноваського відділу поліції вже вдруге знайомлять лігівців з роботою експерта. Адже дітям дуже цікаво, як правоохоронці встановлюють істину та працюють на місці злочину. Цього разу на зустріч з талановитим професіоналом у сфері криміналістики прийшли більше 20 новачків з «Ліги майбутніх поліцейських».

Розповіді експерта надихають не тільки дітей, але й її колег, адже вона володіє неабияким вмінням звертати увагу на найменші деталі та мислити на місці події «як злочинець».

Наталія Грищенко працює криміналістом більше 10 років. За цей час завдяки її якісній роботі були розкриті сотні злочинів різної тяжкості. Жінка цікавиться професійною діяльністю відомих експертів всієї України та переймає їх досвід роботи.

Криміналіст ознайомила «майбутніх поліцейських» з вмістом службової валізи, а також розповіла про різні види експертиз і їх значення при розкритті правопорушень. «Секретний» кейс викликав велике захоплення у лігівців, бо діти дивувалися, яким чином в ньому вміщуються всі інструменти, що необхідні для роботи на місці скоєння злочину.

 

Після теоретичної частини всі бажаючи мали змогу подивитися ближче на спеціальне приладдя та побути у ролі справжніх експертів. Декілька дівчат зробили висновок, що така цікава та нестандартна робота саме для них.

- Стресостійкість, уважність, наполегливість, вміння працювати в команді та аналітичний розум – саме такі якості потрібно мати, аби стати справжнім професіоналом в криміналістиці. Агітувати та закликати Вас стати експертами не збираюся, адже головне -внутрішнє бажання кожного, тому бажаю усім успіхів у виборі професії, - сказала Наталя Грищенко.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета