За минулий рік поліцейські Волновахи розкрили понад 1000 злочинів

04.01.2018


Завдяки посиленій  роботі правоохоронців найбільшого прифронтового району Донеччини, до складу якого входять Волноваха, Мар’їнка, Вугледар, Нікольське та Велика Новосілка понад 20 тисяч одиниць боєприпасів не потраплять до мирних міст країни і вже не травмують сотні мирних мешканців.

У 2017 році правоохоронці Волноваської оперативної зони  обробили понад 35  тисяч звернень громадян, а це на 60% більше, порівнюючи з 2016 роком. Збільшення відсотку зареєстрованих повідомлень громадян є результатом централізованого прийому звернень за допомогою новітнього  аналітичного сервісного центру (UASC) та свідченням довіри громадян до Нацполіції.

Так, за 12 місяців  поліцейськими було розкрито 1164 злочини ( 378 тяжкі та особливо тяжкі), 14 з яких вбивства, 6 розбоїв, 25 грабежів, 17 злочинів проти здоров’я ( тяжкі тілесні ушкодження), 22 викрадень транспортних засобів, 20 шахрайств та 474 крадіжок.

Повсякденна робота правоохоронців в зоні проведення антитерористичної операції, полягає не тільки у розслідуванні кримінальних справ  та профілактиці правопорушень,  а ще у вилученні з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Тож, за рік з незаконного обігу вилучено 15 одиниць боєприпасів, майже 150 гранат та 20 тисяч набоїв.

Триває активна робота щодо виявлення учасників незаконних збройних формувань: затримано 40 осіб, причетних до діяльності терористичних організацій. Що стосується боротьби з наркозлочиністю, то зафіксовано 307 фактів незаконного обігу наркотичних речовин, з яких поліцейські вилучили більше  20 кг канабісу та 3 500 одиниць сильнодіючих наркотичних засобів  (трамадол, кодепсін).  

Завдяки посиленим оперативно - розшуковим заходам поліцейськими затримано 115 осіб, які переховувались від поліції за скоєння  тяжких злочинів.

- За підсумками роботи Волноваський відділ знаходиться у п’ятірці кращих  територіальних підрозділів поліції Донеччини. Треба відзначити, що правоохоронці кожного дня вдосконалюються для того, щоб якісно забезпечити безпеку громадян, - зазначив Олександр Коломієць.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета