У Волновасі перевірено готовність правоохоронців нести службу у посиленому режимі

04.01.2018


 

 

Сьогодні весь особовий склад Волноваського відділу поліції було піднято по тривозі. Керівництвом підрозділу проведено стройовий огляд, перевірено екіпірування та оснащеність поліцейських, доведено вимоги до несення служби у період різдвяних свят.

Для того, щоб забезпечити безпеку населення, припинити можливі порушення громадського порядку та скоєння різноманітних злочинів, поліція Донеччини продовжує працювати в посиленому режимі несення служби.

З метою перевірки готовності особового складу поліції вирішувати завдання підвищеної складності, сьогодні пролунав навчальний сигнал «Тривоги». Керівництво підрозділу ще раз перевірило здатність своїх підлеглих нести службу у цілодобовому режимі та за різних погодних умов.

Під час проведеного стройового огляду особливу увагу приділяли екіпіровці та оснащенню поліцейських, знанням своїх обов'язків, порядку дій в екстрених ситуаціях.

Керівник поліції Волновахи Олександр Коломієць довів надзвичайні події, які сталися на території області та підкреслив головні завдання поліції на час несення служби у різдвяні свята.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета