Поліцейські та рятувальники попереджають проблемні родини з дітьми про правила пожежної безпеки

09.01.2018


На території обслуговування Волноваського відділу поліції за останній місяць в результаті порушення правил пожежної безпеки сталося 7 пожеж, під час яких загинуло 4 людини та постраждав 2-річний хлопчик. Тому, у розпалі опалювального сезону правоохоронці спільно з представниками ДСНС нагадують дорослим як не нашкодити собі та дітям під час використання опалювальних приладів.

Співробітники Мар’їнського  відділення поліції спільно з рятувальниками провели профілактичний рейд по сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Правоохоронці перевіряли не тільки санітарний стан оселі та умови виховання дітей, а й в якому стані знаходяться розетки, електричні та газові прилади. В родинах, які перебувають на обліку в поліції не рідко трапляються випадки, коли батьки безвідповідально відносяться до пожежної безпеки, ставлячи під загрозу, своє та дитяче життя.  Явний приклад цього стався на Різдво у селі Данилівка  Мар’їнського району. Жінка вела антисоціальний спосіб життя, в результаті чого сталася трагедія. А у листопаді 2017 року у Великій Новосілці багатодітна матір ледь не втратила свого 2-річного сина, якого залишила самого у кімнаті, коли виникла пожежа.

Тому, з метою обізнаності громадян щодо правил пожежної безпеки співробітники ювенальної превенції і рятувальники об’єдналися заради безпеки дітей, які виховуються у підоблікових родинах. 

Всього співробітники ювенальної превенції перевірили 7 родин, і в кожній з них були певні порушення: оголені розетки та проводка,  електроприлади знаходяться  у несправному стані та у відкритому доступі до дітей, а опалювальні пічки перебувають зовсім у непридатному для використання стані.

Правоохоронці наголосили на тому, щоб батьки прийняли міри та привели до ладу небезпечні ділянки будинку. Треба зауважити, що нещасні випадки за участю дітей  можуть трапитись  у будь-якій родині з різним матеріальним становищем. Щоб вберегти малечу треба ліквідувати всі потенційні ризики, які можуть зашкодити маленьким чи дорослим членам сім’ї.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас