Поліцейські та рятувальники попереджають проблемні родини з дітьми про правила пожежної безпеки

09.01.2018


На території обслуговування Волноваського відділу поліції за останній місяць в результаті порушення правил пожежної безпеки сталося 7 пожеж, під час яких загинуло 4 людини та постраждав 2-річний хлопчик. Тому, у розпалі опалювального сезону правоохоронці спільно з представниками ДСНС нагадують дорослим як не нашкодити собі та дітям під час використання опалювальних приладів.

Співробітники Мар’їнського  відділення поліції спільно з рятувальниками провели профілактичний рейд по сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Правоохоронці перевіряли не тільки санітарний стан оселі та умови виховання дітей, а й в якому стані знаходяться розетки, електричні та газові прилади. В родинах, які перебувають на обліку в поліції не рідко трапляються випадки, коли батьки безвідповідально відносяться до пожежної безпеки, ставлячи під загрозу, своє та дитяче життя.  Явний приклад цього стався на Різдво у селі Данилівка  Мар’їнського району. Жінка вела антисоціальний спосіб життя, в результаті чого сталася трагедія. А у листопаді 2017 року у Великій Новосілці багатодітна матір ледь не втратила свого 2-річного сина, якого залишила самого у кімнаті, коли виникла пожежа.

Тому, з метою обізнаності громадян щодо правил пожежної безпеки співробітники ювенальної превенції і рятувальники об’єдналися заради безпеки дітей, які виховуються у підоблікових родинах. 

Всього співробітники ювенальної превенції перевірили 7 родин, і в кожній з них були певні порушення: оголені розетки та проводка,  електроприлади знаходяться  у несправному стані та у відкритому доступі до дітей, а опалювальні пічки перебувають зовсім у непридатному для використання стані.

Правоохоронці наголосили на тому, щоб батьки прийняли міри та привели до ладу небезпечні ділянки будинку. Треба зауважити, що нещасні випадки за участю дітей  можуть трапитись  у будь-якій родині з різним матеріальним становищем. Щоб вберегти малечу треба ліквідувати всі потенційні ризики, які можуть зашкодити маленьким чи дорослим членам сім’ї.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета