Під час поліцейського відпрацювання Мар’їнки та Красногорівки припинено 12 правопорушень

11.01.2018


За 9 годин активної роботи 30 екіпажів поліцейських, вибухотехніків, кінологів, нацгвардійців, співробітників батальйону «Харків» та «Дніпро» перевірили 2000 будинків та майже 700 громадян, склали 25 адміністративних протоколів, затримали 2 злочинців і вилучили мисливську рушницю та травматичний пістолет.

Площа Мар’їнського району становить 1350 кв. км, на яких мешкає 92 тисячі людей. Вся територія знаходиться на лінії розмежування, тому головне завдання правоохоронців – допомога громадянам, припинення нелегального обігу зброї, боєприпасів та вибухівки, а також виявлення осіб, причетних до незаконних збройних формувань.

Цього разу відпрацювання міст Мар’їнки та Красногорівки проводилося силами обласного главку спільно зі співробітниками місцевої поліції за участі нацгвардійців, військовослужбовців з батальйонів «Харків» та «Дніпро» - загалом більше 120 осіб. Також до заходів були залучені бійці спецпідрозділу КОРД, вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками.

Після детального інструктажу у повній екіпіровці колона поліцейських вирушила з Маріуполя о 3 годині ночі, а вже за три години приступила до відпрацювання.

На території дільниці, де місцеві правоохоронці цілодобово несуть службу, було розгорнуто оперативний штаб. Швидко перевіряти будівлі та транспорт допомагали кінологи. Крім того, на відсутність небезпечних предметів були перевірені стратегічно важливі об’єкти, зокрема - залізничні колії. Перевірялися також транспортні засоби та громадяни.

За 9 годин відпрацювання співробітники поліції розкрили крадіжку майна, вилучили мисливську рушницю та травматичний пістолет, склали 25 адміністративних протоколів на правопорушників та затримали громадянина, який знаходився у розшуку за скоєння злочину.

Крім того, правоохоронці встановили торгівельну точку, де незаконно здійснювався продаж алкогольних напоїв та ліквідували дві точки продажу саморобних алкогольних напоїв ( всього вилучено 50 літрів браги та майже 5 л. самогона)

За місцем мешкання було перевірено більше 73 осіб, які перебувають на профілактичних обліках правоохоронців. Особлива увага приділялась безпеці дорожнього руху. Так, співробітниками поліції, які відповідають за цей напрямок роботи, було перевірено майже 200 автівок.

 

У Мар’їнці та Красногорівці залишаються багато домоволодінь і навіть цілі багатоповерхівки, які зазнали обстрілів і зараз пустують. Зранку і до обіду прифронтові міста оживають: люди виходять із своїх домівок, щоб пройтися крамницями, отримати гуманітарну допомогу, набрати води, а діти поспішають до шкіл та дитсадків. Але все потрібно встигнути до настання темряви, адже тоді стає небезпечно. Такого роду відпрацювання призначені не тільки для припинення правопорушень і очищення території від злочинців, а й має профілактичну спрямованість. Декому з громадян потрібна допомога, а декому просто важливо відчувати себе не покинутими і бачити з вікна будинку, що містом патрулює поліцейський автомобіль.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета