У Волновасі поліцейські знешкодили озброєну групу злочинців, які утримували заручника

27.01.2018


В рамках такої легенди працівники Волноваського відділу поліції провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали порядок дій під час введення відразу декількох оперативних планів: «Сирена», «Грім» та «Заручник». Тренування проходили на території літнього парку в умовах, максимально наближених до реальності.

За легендою, двоє заарештованих громадян скоїли втечу біля Волноваського районного суду, напавши на конвоїрів і заволодівши їх зброєю.

По тривозі у районі було введено в дію план «Сирена»: озброєні групи поліції перекрили можливі шляхи відходу злочинців, а всі зовнішні наряди були орієнтовані на розшук втікачів. До чергової частини поліції надійшов анонімний виклик від місцевих мешканців, які повідомили, що невідомі у масках, тримаючи заручника, пішли в бік недобудованого клубу в літньому парку по вул. Ювілейній.

Вже через 8 хвилин вказаний об'єкт був блокований правоохоронцями.  Розпочато спостереження за обстановкою. На місці події працювала додаткова група для опитування свідків події.  Крім того, на місце спецоперації прибула карета швидкої медичної допомоги та конвойний автомобіль.

Група переговорників за допомогою гучномовного пристрою довела до відома злочинців, які знаходяться в середині покинутого будинку інформацію про те, що їх дії є порушенням законодавства та потягне за собою кримінальну відповідальність, після чого запропонували їм добровільно здатися.

Злочинці повідомляють, що у них у якості заручника знаходиться водій захопленого раніше автомобіля. Погрожуючи фізичною розправою над заручником вимагають надати їм гроші, автотранспорт та забезпечити супроводження для безперешкодного проїзду на  КПВВ «Новотроїцьке».

 За розпорядженням керівника скасовується оперативний план “Грім” та вводиться в дію оперативний план “Заручник”. Після подальших переговорів злочинці вирішують відпустити заручника та добровільно здатися поліцейським. Членами групи захоплення заручника негайно вивели із зони обстрілу та передали медичним працівникам.

Таким чином, у результаті грамотно проведеної спецоперації заручника було врятовано, а правопорушників затримано.

Завдяки таким тренування особовий склад Волноваського відділу поліції відпрацював навички дії у екстрених ситуаціях. Зібраність, бойова готовність та складеність дій усіх підрозділів поліції - це головна мета навчань.

 

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета