За перший місяць роботи поліція Волновахи обробила майже півтори тисячі викликів громадян

09.02.2018


Сьогодні керівництво місцевої поліції та обласного главку підбили підсумки роботи за січень 2018. За результатами аналізу службової діяльності: розкрито 14 злочинів, складено майже 200 протоколів, перевірено за базами даних 4,5 тисячі громадян та притягнено до відповідальності 30 п’яних водіїв.

З початку року до чергової частини Волноваського відділу поліції надійшло близько 1,5 тисячі заяв та повідомлень  від громадян, майже 30% мали ознаки кримінальних правопорушень. В поточному році у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулось зростання на 47,7% кількості  зареєстрованих звернень жителів Волноваського району.

За місяць на обслугованій території було розкрито 2 факти тяжких тілесних ушкоджень, 3 грабежа, 9 крадіжок, 3 незаконних заволодінь транспортними засобами та 5 шахрайств. Крім того, за поточний період співробітники поліції 8 разів вилучали наркотичні речовини та затримали 8 чоловік, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів.

Також, співробітниками поліції було притягнено до адміністративної відповідальності близько 200 громадян, з них 73 - за вживання алкогольних напоїв в заборонених місцях. Ще виявлено 24 сімейних дебоширів та 30  водіїв, які  керували транспортними засобами в п’яному вигляді.

Розглянувши всі сторони роботи найбільшого прифронтового підрозділу Донеччини,  керівник органу Олександр Коломієць довів помилки та пробоїни у службі та розповів шляхи їх вирішення. Крім того, полковник поліції зазначив, що головна мета всього особового складу – це безпека людей.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета