У Волноваському районі проведено спецзаходи з превенції

10.02.2018


У Мар’їнці та Красногорівці перевірено сім’ї, що потребують підвищеної уваги з боку поліції та влади, відносно батьків з 2 родин складено адміністративні матеріали за неналежне виховання дітей. Школярам з 4 шкіл розяснено правила поведінки при виявленні небезпечних предметів, а також розповсюджено профілактичні памятки на цю тему.

Волноваський район має найдовшу на Донеччині лінію розмежування, а деякі населені пункти на його території й досі час від часу страждають від вогню бойовиків. Саме тому цей квадрат знаходиться під постійним контролем з боку поліцейських, завдання яких – своєчасно попередити біду, надати якісну допомогу населенню та головне, забезпечити повну та всебічну підтримку.

Під посиленою увагою правоохоронців – діти, бо саме вони є однією з найураженіших категорій громадян, а тому в першу чергу мають відчувати себе у безпеці.

В рамках превентивних спецзаходів, що тривали у двох населених пунктах, які сьогодні залишаються мішенню терористів, співробітники ювенальної превенції та дільничні офіцери поліції відвідали 29 родин, які знаходяться на обліках у соціальних службах району. У двох з них повторно виявлено порушення умов утримання та виховання дітей. Відносно батьків складено адміністративні матеріали за ст.184 «Неналежне виконання батьками своїх обов’язків щодо виховання неповнолітніх» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім того, поліцейські залишили дорослим та малечі пам’ятки, які містять корисні поради, якщо знайшов невідомий предмет. Воєнні «сувеніри»

в цих містечках можна знайти де завгодно, а тому надважливо знати, що робити, у такому випадку.

Лише кілька днів тому у Красногорівці внаслідок детонації вибухонебезпечного пристрою постраждали 3 дітей. Тоді малеча бавилася ним на кухні, дорослі були в цей час хто де.

Лекції на тему безпеки було проведено і в 4 місцевих школах. У навчальних закладах та місцях масового перебування громадян також розміщено інформаційні листівки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета