Поліція запрошує активну молодь з Красногорівки поповнити ряди «Ліги майбутніх поліцейських»

12.02.2018


Всього у  Мар’їнському районі допомагають поліцейськими 15 лігівців. Місцеві правоохоронці проводять регулярні презентації для підлітків, які небайдужі до подальшої долі свого міста. На цей раз поліцейські презентували молодіжну організацію у Красногорівській школі №1.

Правоохоронці розповіли дітям про те, як вони можуть співпрацювати  з поліцейськими та що потрібно робити для того, щоб на українській землі знову запанував мир.

За час існування організації діти Донеччини спільно з поліцейськими встигли прийняти участь у тисячі  різноманітних конкурсах, екскурсіях, святах, профілактичних заходах. Також підтримали сотні сімей, проживаючих на лінії розмежування, які опинились в складних життєвих обставинах.

Після презентації більше 10 школярів виявили бажання допомагати місцевій поліції.

«Ліга створена для того, щоб  об'єднати всіх дітей Донеччини. В першу чергу лігівці направляють увесь свій потенціал на корисні справи. Ми запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до нашої великої і дружньої родини, під назвою «Ліга майбутніх поліцейських» - зазначив старший інспектор ювенальної привенції Володимир Райвич.

Крім того, учням в черговий раз нагадали про правила поводження з вибухонебезпечними предметами, адже саме у Красногорівці тиждень потому, граючись невстановленим вибухонебезпечним предметом, постраждали  троє маленьких діток.

Мар’їнське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета