З 20 лютого розпочинається конкурсний набір для всіх бажаючих служити у поліції Донеччини

13.02.2018


 

Співробітники кадрового забезпечення Волноваського відділу поліції інформують мешканців міста про новий набір до поліції та закликають городян поповнити ряди правоохоронців.

Поліцейські Волновахи проводять активну профорієнтаційну роботу серед місцевих мешканців для того, щоб громадяни дізналися основні вимоги до кандидатів та порядок подачі документів. Співробітники кадрового забезпечення розповсюдили інформаційні листівки у багатьох громадських місцях та довели всім бажаючим більш детальну інформацію, щодо конкурсу.

Тож, 20 лютого 2018 року в поліції Донеччини розпочинається конкурсний набір на вакантні посади слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів поліції та поліцейських ізоляторів тимчасового тримання. Вимоги до кандидатів на посади поліцейських:

  • громадянство України;
  • вік від 18 років;

- наявність повної загальної середньої освіти (для  посад поліцейських ізоляторів тимчасового тримання), вищої освіти (для посад оперуповноважених та дільничних офіцерів поліції), вищої юридичної освіти (для слідчих);

  • вільне володіння українською мовою;
  • добрий стан здоров’я та розвинені фізичні дані.

Заповнити анкету для участі у конкурсі можна на сайті www.nabir.np.gov.ua. Оберіть «Донецьку область» та бажану для Вас посаду, після чого дотримуйтесь інструкцій, які приходитимуть на Вашу електронну пошту.

Заходьте на сайт, реєструйтесь, беріть участь у конкурсі та приєднуйтесь до нашої великої поліцейської родини.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (050) 324-69-79 та на адресу sektordonobl@ukr.net.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета