Минулого тижня більше 70 000 гривень втратили мешканці Волноваської оперативної зони, повіривши шахраям.

05.03.2018


Зокрема, жертвами зловмисників продовжують ставати літні люди, які сліпо довіряють незнайомцям на протилежному кінці проводу. Цього разу за допомогою до поліції звернулися місцеві мешканці з Волновахи, Златоустівки, Курахового, Великої Новосілки.

Всього за тиждень співробітники поліції задокументували 8 випадків шахрайств. Не зважаючи на те, що зараз популярними стають нові види інтернет- шахрайств, зловмисники не втрачають можливості обдурити пенсіонерів перевіреним способом: пропонують врятувати родичів стареньких від кримінальної відповідальності чи звільнити їх від в’язниці.

До 75-річної мешканки Курахового подзвонив невідомий, представившись поліцейським, запропонував старенькій врятувати її онука від в’язниці за 42 тисячі гривень. Шоковий стан та ефект несподіванки змусили жінку перерахувати злочинцям всі збереження. Ще два аналогічні випадки сталися у Волновасі та Златоустівці. В цих родинах потерпіли віком від 45 до 60 років. Вони також своєчасно не повідомили до поліції і позбавилися великої суми грошей.

За усіма фактами відкриті кримінальні провадження ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Санкція статі передбачає до 3 років позбавлення волі.

Співробітники поліції закликають громадян, якщо у вашій родині, або у знайомих, є літні люди, не полініться  в черговий раз нагади їм про діяльність шахраїв та як потрібно діяти у разі виявлення витівок підозрілих громадян. Будьте пильними!

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета