У Вугледарі поліцейські тренували школярів влучній стрільбі

05.03.2018


Співробітники ювенальної превенції спільно с представником ДСНС провели для дітей цікавий майстер-клас, де розповіли про основні правила поводження зі зброєю, нагадали що потрібно робити у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та закріпили теорію практичними заняттями зі стрільби.

В рамках проведення профілактичних заходів серед неповнолітніх, підвищення патріотичної свідомості молоді інспектор ювенальної превенції Вугледарського відділення поліції  Олексій Янушевський разом з полковником МНС України Леонідом Кіщенко, який викладає основи захисту вітчизни, провели профілактичну бесіду серед учнів шкіл Вугледару.

Мова йшла про дотримання мір безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю або вибухівкою та міри безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Після настанов та перевірки отриманих знань, активні юнаки отримали пневматичну гвинтівку і вийшли на вогневий рубіж. Під пильним наглядом правоохоронців, хлопці  тренувались влучати в ціль з урахуванням і без урахування часу.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета