Поліцейські Волновахи пройшли перевірку на боєготовність

06.03.2018


Після оголошення сигналу «Тривога» - година на збори. Весь особовий склад поліції в повній екіпіровці готовий швидко виконувати поставленні завдання. Таким чином правоохоронці прифронтового району не тільки підвищують рівень професійних навичок, а й відпрацьовують порядок дій у екстрених ситуаціях.

Сьогодні для правоохоронців Волноваського відділу поліції пролунав учбовий сигнал «Тривога». Після прибуття в умовлене місце, повністю екіпіровані та озброєні  правоохоронці пройшли ретельну перевірку зовнішнього вигляду та були проінструктовані щодо першочергових дій. Після стройового огляду правоохоронці, які заступають на чергування пройшли додатковий інструктаж, який допомагає чітко виконувати всі службові завдання.

Керівник підрозділу Олександр Коломієць довів до особового складу головні завдання роботи по підрозділам та наголосив на добросовісному виконанні обов’язків поліцейського.  

- Кожен з правоохоронців повинен бути готовий у будь-який час виконувати бойові завдання, адже ми  працюємо заради безпеки наших громадян, - підкреслив полковник поліції.

В цілодобовому режимі  правоохоронці дотримуються посилених заходів безпеки, а усі  підрозділи знаходитися у постійній бойової готовності та у найкоротший строк чітко та злагоджено відпрацьовують алгоритм дій у різних ситуаціях.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета