Поліція нагадує, що добровільно здавши зброю чи боєприпаси, громадяни звільняються від відповідальності

06.03.2018


Вчора 34-річний житель Волновахи виявив бажання здати правоохоронцям більше сотні набоїв калібром 9 мм. Чоловік знайшов пакет з боєприпасами неподалік від дому та відразу приніс його до поліції.

Знаходячи та залишаючи собі предмети війни, громадяни наражають на небезпеку і себе, і оточуючих. Аби попередити трагедії та злочини з використанням небезпечних предметів, зупинити їхній незаконний обіг, поліція запустила широку інформаційну кампанію про неприпустимість зберігання бойових «сувенірів».

«Щоб боєприпаси не потрапили до рук дітей, я одразу повідомив до поліції», – каже 34-річний житель Волновахи, який натрапив на заборонені предмети, повертаючись додому.

Наголошуємо, що згідно з чинним законодавством у разі добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин і спеціальних засобів, які зберігаються незаконно, громадянам гарантується звільнення від кримінальної відповідальності.

Тим особам, у яких зброя вилучається поліцейськими примусово, загрожує до 7 років позбавлення волі.

Якщо Ви знайшли небезпечні предмети або маєте інформацію про тих, хто їх незаконно зберігає, повідомте про це до поліції за телефоном 102. Не чекайте, поки загинуть люди. Бережіть своє життя та життя Ваших близьких!

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета