Під час профілактичного відпрацювання Ольгінки та Новотроїцького поліцейські виявили водія з паспортом «ДНР»

07.03.2018


За результатами комплексу оперативно-профілактичних заходів із залученням місцевої поліції, нацгвардійців та представників батальйону «Харків» було задокументовано 10 правопорушень та перевірено більше сотні транспортних засобів та громадян.

Поліція Волновахи продовжує відпрацьовувати населені пункти, які розташовані на лінії розмежування. Волноваський район має десятки прифронтових населених пунктів, у зв’язку з чим підвищується загроза злочинної діяльності незаконних збройних формувань, а велика міграція населення підвищує ймовірність скоєння правопорушень громадянами з непідконтрольної Україні території.

Так, вчора двадцятеро правоохоронців з числа місцевої поліції, військовослужбовців з батальйону «Харків» та нацгвардійців відпрацювали три населені пункти Волноваського району: Новотроїцьке, Ольгінка та Бугас.

Під час відпрацювання поліцейськими було перевірено більше сотні транспортних засобів та громадян. Працівники поліції, котрі несли службу у складі мобільного блокпоста виявили водія, який надав документи так званої «ДНР». За вказаним фактом поліцейські проводять перевірку.

По лінії дозвільної системи правоохоронці перевірили більше 10 власників зброї.

За місцем мешкання було перевірено більше 20 осіб, які перебувають на профілактичних обліках правоохоронців.

Всього до адміністративної відповідальності було притягнуто 10 громадян: порушники публічного порядку та водії, які не дотримувалися правил дорожнього руху.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета