З початку року поліцейськими Волновахи задокументована діяльність 6 бойовиків

12.03.2018


Серед затриманих - оператор-навідник розвідувальної роти «ДНР», найманець з «Козацького Союза війська Донського», інформатор та вартовий підрозділу охорони терористів. Усі вони наразі притягуються до відповідальності.

Для того, щоб встановити особу учасника НЗФ, оперативники проводять великий обсяг роботи. Поліцейські залучають до розслідування експертів-криміналістів, застосовують спеціальні технічні засоби, проводять різні експертизи, обробляють безліч документів, аудіо та відео – інформацію, а також відпрацьовують коло знайомих і родичів, після чого роблять певні оперативні висновки.

Крім того, правоохоронці в цілодобовому режимі перевіряють транспортні засоби та громадян, які рухаються через блокпости, автовокзали та залізничні станції. За результатами посилених заходів цього року силами працівників Волноваського відділу поліції було затримано шістьох бойовиків.

Більшість затриманих віком від 20 до 60 років. Усі вони працювали на терористів у період часу з 2014 по 2016 рік, а після того, як служба на тому боці закінчувалася, бойовики поверталися додому, починаючи «нове життя».

Всі учасники бандформувань йдуть на зраду через гроші, інтерес і навіть від нудьги.

Так, один з останніх випадків стався у Волновасі на залізничному вокзалі. Правоохоронці зняли з поїзда 23-річного жителя окупованої території, який вступив до незаконного збройного формування «Козацький Союз війська Донського». Чотири місяці він чергував у караулах, а коли перестали платити, покинув лави бойовиків. Найманець вирішив розпочати нове життя за межами псевдореспубліки та вирушив у Прикарпаття, але був затриманий поліцією.

Відносно кожного з учасників НЗФ відкрито кримінальні провадження за ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України.

А наприклад, нещодавно 24-річний мешканець Маріуполя добровільно здався правоохоронцям, адже зрозумів свою провину. Півроку хлопець служив на передових позиціях бойовиків поблизу села Гранітного на посаді навідника керованої протитанкової ракети.

Якщо ви володієте будь-якою інформацією про причетність громадян до протиправної діяльності, негайно повідомляйте в правоохоронні органи.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета