У Великій Новосілці поліцейські викрили серійного злодія, що скоїв 4 епізода крадіжок

12.03.2018


Тричі засуджений мешканець с. Шевченко проникав у помешкання односельчан та викрадав всі цінні речі. До кожного злочину зловмисник готувався та підбирав будинки, де господарі тимчасово відсутні. Частину викраденого майна вилучено та буде повернуто власникам.

32-річний зловмисник, маючи за плечима три судимості за майнові злочини, продовжив свій незаконний шлях заробітку грошей. Протягом лютого 2018 року він скоїв 4 крадіжки чужого майна з будинків та транспортних засобів.

Чоловік заздалегідь обирав оселю, а потім вночі приходив туди. Через вікно він проникав у приватні домоволодіння пенсіонерок, де виносив із приміщень усі цінні речі – від металевих приладів та інструментів, закінчуючи побутовою технікою.

Великоновосілківські поліцейські вжили усі необхідні оперативно-розшукові заходи щодо встановлення особи крадія. З його слів стало відомо, що на скоєння злочинів його штовхнула відсутність грошей. Він зізнався у скоєному та співпрацює зі слідством. Частину викраденого було вилучено та після закінчення необхідних слідчих дій буде повернуте власникам.

Правоохоронці довели причетність чоловіка до 4 епізодів крадіжок. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета