На Донеччині Великдень пройшов без порушень громадського порядку

10.04.2018


За добу співробітники поліції прийняли та обробили понад 1300 повідомлень від громадян. Порушень публічної безпеки під час масових заходів не допущено. Частіше за все поліцейські виїжджали на побутові конфлікти та порушення правил дорожнього руху.

У Великдень по допомогу до поліції зрвернулося на чверть більше громадян, ніж минулого року. З них 22 виклики надійшли від дітей. При цьому лише 109 повідомлень мали ознаки кримінального правопорушення, а переважна кількість звернень носила інормаційний характер. Це свідчить про зростання довіри до поліції.

Протягом святкової доби в області зареєстровано 5 тяжких злочинів, вчинених на побутовому грунті: чотири факти нанесення тяжких тілесних ушкоджень та замах на вбивство. Всі злочини розкрито у перші години після вчинення.

На дорогах сталося 2 ДТП з постраждалими, в яких травмувалися дві особи. Поліцейські, які несли службу на автошляхах регіону, задокументували 199 порушень правил дорожнього руху. Зупинено 15 водіїв, які перебували за кермом в стані сп’яніння. Потенційних «вбивць» відсторонено від керування транспортом.

Крім того, в Бахмутському районі поліейським здався ще один пособник бойовиків, восьмий за останні два тижня.

Під особливою увагою поліції – безпека в населених пунктах, що розташовані на лінії розмежування. З 3 квітня за наказом начальника поліції Донецької області організоване несення служби в селищах Сопіно та Мирне для своєчасного надання поліцейських послуг та реагування на всі звернення.

На теперішний час мешканці селищ Сопіно, Бердянське, Лебединське, Мирне, Андріївка, Гранітне мають можливість звернутись безпосередньо до співробітників поліції за правовою або іншою допомогою. Крім того, напередодні свят поліцейські провели профілактичне відпрацювання прифронтового селища Чермалик.

Нагадуємо, сьогодні близько 1500 співробітників поліції та Нагвардії продовжують нести службу в посиленому режимі та дбати про безпеку жителів та гостей Донеччини.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета