У Волновасі поліцейські провели комплексне відпрацювання з профілактики злочинності

14.04.2018


У заходах були  залучені представники місцевої поліції, співробітники главку та додані сили військовослужбовців. Всього було задокументовано 16 правопорушень, з них 2 мають кримінальний характер. Затримано розшукуваного, викрадача товару з магазину,  притягнуто до відповідальності 9 водіїв та 5 власників зброї і перевірено майже 1000 громадян та транспортних засобів.

Поліція Донеччини регулярно відпрацьовує населені пункти, які розташовані на лінії розмежування. Волноваський район має десятки прифронтових населених пунктів, у зв’язку з чим підвищується загроза злочинної діяльності незаконних збройних формувань, а велика міграція населення підвищує ймовірність скоєння правопорушень громадянами з непідконтрольної Україні території.

Загалом місто та прилеглі населені пункти перекривали 120 правоохоронців з числа місцевої поліції, доданих сил з Великої Новосілки, Мар’їнки, Вугледару, представники обласного апарату поліції, військовослужбовців з батальйону «Азов» та нацгвардійці. Окремі групи здійснювали перевірку транспорту та громадян на контрольно - пропускних пунктах, діяли мобільні блокпости.

Під час відпрацювання поліцейськими було перевірено майже тисяча  транспортних засобів та громадян. По «гарячих слідах» був затриманий 31- річний місцевий мешканець, який вчинив крадіжку з магазину, а на блокпосту встановлений зловмисник, який розшукувався місцевою поліцією за вчинення злочину.

До представників дозвільної системи звернувся громадян, який добровільно видав газовий пістолет. По вказаній лінії правоохоронці перевірили більше 10 адрес, відносно 5 власників зброї були складені адміністративні протоколи за порушення умов її зберігання, а у одного з порушників було вилучено мисливську рушницю.

За місцем мешкання було перевірено більше 40 осіб, які перебувають на профілактичних обліках правоохоронців, а також 40 осіб, які знаходяться у розшуку.

Працівники патрульної поліції виявили 9 водіїв, які порушували правила дорожнього руху. Всього до адміністративної відповідальності було притягнуто  до 20 громадян.

 

Волноваський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета