У всесвітній день здоров'я поліція прифронтової Мар'їнки та діти прийняли участь у товариському матчі з футболу

16.04.2018


На вихідних в Кураховому зустрілися у футбольному поєдинку збірні команди гімназії «Престиж» та правоохоронці з Мар'їнського відділення поліції.  Старшокласники та їх вчителі  отримали подяки від головного поліцейського району Геннадія Дегтярьова.

Спортивним святом відзначили правоохоронці та діти всесвітній день здоров’я. Свято існує для того, щоб привернути увагу суспільства до питання здоров’я, а також про те, що потрібно піклуватись не тільки про себе, але й інших людей.

Ініціатива проведення товариського матчу надійшла від керівництва Мар'їнського відділення поліції. Вчитель з фізичного здоров’я  та за сумісництвом тренер команди «Престиж» Багрій Олена з радістю прийняла пропозицію та разом з юними футболістами прибули на змагання.

Збірну команду правоохоронців представляли: слідчі, дільничні офіцери поліції, патрульні і навіть оперативники. Гра була напруженою та цікавою. На останніх хвилинах ліцеїсти забили вирішальний гол. Так, матч завершився перемогою команди збірної ліцею з рахунком 4:3.

 -Таким чином ми разом підкреслюємо важливість здоров’я кожної людини і людства у цілому. У наш час здоров’я – це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Крім того, таким чином діти стають ближчими до поліцейських і налагоджують дружні відносини,- подякував всім присутнім керівник поліції Геннадій Дегтярьов.

Мар'їнське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета