Волноваські поліцейські викрили серійного злодія, що скоїв 6 епізодів крадіжок

16.04.2018


Слідчі Волноваського відділу поліції повідомили про підозру 32-річному раніше засудженому жителю, який викрадав продукти з супермаркету і продавав їх громадянам з окупованої території.

До Волноваського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників одного з супермаркетів, який знаходиться  у центі міста про те, що за висновками інвентаризації в них велика нестача продуктів.

За справу взялися працівники кримінальної поліції. Оперативники вилучили необхідні записи з камер спостереження та вийшли на слід наркозалежного місцевого жителя, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. 32-річний чоловік відновив свою злочинну діяльність, адже потрібні були гроші на наркотики. Він викрадав переважно каву, адже цей товар популярний у мешканців окупованої території, які приїжджають сюди за дешевими продуктами.

Правоохоронці довели причетність чоловіка до 6 епізодів крадіжок, які він вчиняв протягом березня. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Наразі злодію повідомлено про підозру.

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета

ЗМІ про нас