Волноваські поліцейські викрили серійного злодія, що скоїв 6 епізодів крадіжок

16.04.2018


Слідчі Волноваського відділу поліції повідомили про підозру 32-річному раніше засудженому жителю, який викрадав продукти з супермаркету і продавав їх громадянам з окупованої території.

До Волноваського відділу поліції надійшло повідомлення від працівників одного з супермаркетів, який знаходиться  у центі міста про те, що за висновками інвентаризації в них велика нестача продуктів.

За справу взялися працівники кримінальної поліції. Оперативники вилучили необхідні записи з камер спостереження та вийшли на слід наркозалежного місцевого жителя, який нещодавно звільнився з місць позбавлення волі. 32-річний чоловік відновив свою злочинну діяльність, адже потрібні були гроші на наркотики. Він викрадав переважно каву, адже цей товар популярний у мешканців окупованої території, які приїжджають сюди за дешевими продуктами.

Правоохоронці довели причетність чоловіка до 6 епізодів крадіжок, які він вчиняв протягом березня. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 185 Кримінального кодексу України. Наразі злодію повідомлено про підозру.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета