Волноваські поліцейські та прикордонники провели для школярів урок безпеки та новацій

27.04.2018


Сьогодні в Ольгінці, яка неодноразово потрапляла під обстріли бойовиків, правоохоронці та прикордонники разом із чотирилапою помічницею Дейзі дивували дітей своїми знаннями та вміннями, розповідали про новації в поліції, закликали дотримуватися правил поводження у побуті та нагадували, що потрібно робити у разі виявлення підозрілого предмета.

Що таке «поліцейська справа» знають діти у десятках прифронтових навчальних закладах Волноваського району: від Гранітного до Мирного, від Новотроїцького до Староігнатівки.

Цього разу спільний факультатив правоохоронців та прикордонників відбувся в Ольгінці, яка, доречи, знаходиться у безпосередній близькості до лінії розмежування. Тому, тут важливо нагадувати дітям правила поводження з вибухонебезпечними предметами та як себе поводити в різних ситуаціях.

Керівництво Волноваського відділу поліції розповіли школярам, що на Донеччині на базі Головного управління національної поліції створений аналітичний сервісний   центр, тому всі кому потрібна допомогу у будь-який час можуть звертатися до колл- центру.

Поряд з населеним пунктом залишилися заміновані поля, куди заборонено ходити, тому, правоохоронці та співробітники прикордонної служби  розповіли учням про першочергові кроки при виявленні підозрілих предметів.

І наприкінці уроку, кінолог із своєю чотирилапою помічницею Дейзі, натренерованою на пошук наркотичних речовин, показали свій талант шукати заборонені речовини. Діти заховали згорток з наркотиком у шкільний рюкзак та влаштували їй справжнє випробування, з яким Деейзі впоралась на відмінно.

Волноваський відділ поліції Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета