В Курахівській школі поліцейські розповіли учням про Конвенцію щодо прав дитини

15.05.2018


Співробітники ювенальної превенції розповіли дітям про те, які права мають неповнолітні громадяни України і в яких нормативно-правових актах вони прописані.

Правові уроки з дітьми проводяться правоохоронцями регулярно. Для зовсім маленьких - поліцейські проводять ігрові вікторини, а для старшокласників –  доводять нормативні документи, в яких прописані права та обов’язки громадян. 

В Курахівській школі №2 правоохоронці провели лекцію для дітей, під час якої розповіли про Конвенцію щодо прав дитини, прийняту Генеральною Асамблеєю ООН у 1989 році - що стала пізніше частиною українського законодавства.У простій та доступній формі співробітники поліції повідомили учням зміст статті 52 Констітуціі України, яка гарантує рівні права всіх дітей.

Діти дізнались, що у них є право на освіту, на особисту безпеку і нешкідливі умови життя, на захист від шкідливої ​​пропаганди та інформації, на безкоштовну медичну допомогу, на захист від експлуатації, насильства й приниження.

Також правоохоронці розповіли, що у вітчизняному законодавстві права дітей відображені у статтях Сімейного, Цивільного та Кримінально-процесуального кодексу, а також у законі «Про охорону дитинства».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета