Начальник поліції Волновахи відповів на питання громади

16.05.2018


На 21 сесії районної ради у приміщенні Волноваської РДА керівник поліції Олександр Коломієць відзвітував перед громадою та розповів про оперативну обстановку в районі.

Волноваський район є одним з найбільших прифронтових районів Донеччини, має досить велику територію обслуговування та десятки прифронтових населених пунктів. Саме через це правоохоронці фізично не встигають відвідати кожну сільську раду. Тому, засідання колегії РДА це слушна нагода для того, щоб обговорити робочі питання та доповісти представникам сільських та селищних рад про оперативну обстановку та пріоритетні напрямки роботи поліції.

Головні питання, на які акцентували увагу керівництво місцевого самоврядування: робота поліції на блокпостах під час проведення Операції Об’єднаних сил, дорожня поліція та незаконна вирубка лісу.

Співробітниками Сектору реагування патрульної поліції за керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, в минулому році виписано 194 постанови про адміністративне правопорушення за ст. 130 КУпАП, а в поточному році виписано 144 постанови. За результатами розгляду судом адміністративних правопорушень накладено стягнення на суму  майже 200 000  гривень.

Так, в 2017 році до поліції Волновахи надійшло 39 повідомлення за фактом незаконної вирубки дерев у лісосмугах, а в поточному році зареєстровано вже 12 повідомлень. По 4 фактам відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 246 КК України.

Полковник поліції Олександр Коломієць акцентував увагу на активній громадянській позиції місцевих мешканців та оперативному інформуванні про всі протизаконні дії або правопорушення, які вчиняються на території району.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета