У Волновасі відбулися спортивно-правові змагання з поліцейськими

30.05.2018


Правоохоронці та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» вирішили привітати діточок з наступаючим святом та організували для малечі веселі змагання з вікторинами, конкурсами, естафетами та подарунками.

У пришкільному таборі сьогодні звані гості – правоохоронці  та учасники «Ліги майбутніх поліцейських».  Для групи найменших вихованців співробітники ювенальної превенції приготували неймовірно цікаву програму, де малеча зможе розважитись, побігати та дізнатися корисну інформацію від захисників закону.

На змаганнях були дві команди, а це більше 30 дітей, які демонстрували не тільки свою спритність, уважність, та силу, а ще й знання з права.

Зрозуміло, що діти від 6 до 12 років, в силу свого  віку, не можуть запам’ятати та зрозуміти складні правила, тому правоохоронці розробили не складні дитячі вікторини, які швидко запам’ятовуються.

Як завжди, майор поліції Оксана Божа та її помічник з «Ліги майбутніх поліцейських» охопили всі важливі правила поводження у побуті. Діти багато відповідали та доповнювали. Але  ця інформація швидко забувається, тому батьки повинні постійно нагадувати її, адже може трапитись біда. Потрібно не лінитися і кожного дня говорити сину чи донці, що не можна брати в руки підозрілі предмети, не можна гратися з електроприладами, не можна їсти невідомі гриби чи ягоди і ще багато того, що категорично не можна робити дітям.

Отже, в такий спосіб малеча все запам’ятовує у двічі швидше та з радістю приймає участь разом з поліцією у спортивно-правових змаганнях на свіжому повітрі. Вкінці, всі учасники отримали солодкі подарунки від керівництва Волноваського відділу поліції.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета